همایشها و نمایشگاه ها

نمایشگاه نقاشی حضرت علی اکبر(ع) برپا می شود

مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه گرافیک و نقاشی واقعه کربلا با عنوان حضرت علی اکبر امروز دوشنبه 12 مهرماه برگزار می شود.

31 خرداد 1399

رسانه های آمریکا خواستارتوقف دروغ پراکنی و تبلیغ کمپین انتخاباتی ترامپ شدند

مطبوعات و شبکه های خبری اصلی آمریکا خواهان توقف پخش زنده کنفرانس های مطبوعاتی رئیس جمهور این کشور درباره تحولات کرونا شدند.

27 خرداد 1399

اگر کسی آمار نگران کننده از کرونا دارد نباید آن را پنهان کند، نگرانی ها در مورد انتقال کرونا در حمل و نقل عمومی پابرجاست

اعطا درباره هواکش های مترو می تواند عامل انتقال ویروس کرونا باشد و نظر شما در این مورد چیست گفت: این مسأله را آقای هاشمی مطرح کردند که از کارشناسان برجسته حوزه ریلی محسوب می شوند ما نیز این دیدگاه را در شورا از ابتدای تعطیلات نوروز داشتیم و برای همین تعطیلی...

18 خرداد 1399

مسکو: آمریکا در جهت مبارزه ایران با کرونا مانع تراشی می نماید

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه توضیح داد که شرایط سخت ایران در مبارزه با ویروس کرونا نتیجه تحریم های ایالات متحده آمریکا است و خواهان لغو این تحریم ها شد.

27 اردیبهشت 1399

تاکوبا، نیروی ضربت اروپا و آفریقا برای مبارزه با تروریسم

فرانسه به همراه چند کشور اروپایی و آفریقایی همپیمانش رسما یک نیروی ضربت جدید را به هدف مبارزه با گروه های تروریستی در منطقه ساحل واقع در غرب آفریقا تاسیس کرد.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا با آمریکا چه نموده است؟

تهران - خبرنگاران - آمریکا که به واسطه احاطه بین دو اقیانوس اطلس و آرام خود را از بسیاری مصائب جهانی دور می بیند و تصور نمی کرد در مخمصه شیوع کرونا گرفتار گردد، اکنون برای مقابله با کووید-19 که علاوه بر خسارات مالی و مالی فراوان، سه هزار نفر از مردم این کشور...

13 اردیبهشت 1399

تصادفات شرق استان از 30 مورد به 2 مورد کاهش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در ماه های پیش به طور متوسط روزانه 30 تصادف وسایل نقلیه در شرق استان به درمانگاه ها مراجعه می کردند که این رقم اکنون به یک یا دو مورد در روز رسیده است؛ این آمار نشان می دهد که مردم تاحدود زیادی به مسائل مقابله با کرونا...

13 اردیبهشت 1399

تگاهی به واکنش مقامات اروپایی در دوران بحران کرونا

مقامات اروپایی که سرعت شیوع ویروس کرونا به شدت آنها را سردرگم نموده است کوشش می نمایند در نطق های مختلفی درباره عواقب گسترده این بحران هشدار داده و شهروندان را به همکاری برای مقابله با آن فرا خوانند.

12 اردیبهشت 1399

رونالدینیو دوباره دستگیر شد!

این دو برادر تشخیص دادند که مرتکب جرم شده اند اما گفتند که آنها ناخواسته این کار را نموده اند. ما به دنبال راه حلی جایگزین هستیم که منجر به یک اتهام رسمی نمی گردد.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ترامپ: ایران باید مانند آمریکا با داعش بجنگد

تهران - خبرنگاران - دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو مدعی شد که دولت آمریکا در مبارزه با گروه تروریستی داعش پیروز بوده است و کشورهای منطقه مانند ایران ، روسیه و عراق نیز باید با تروریسم مبارزه کنند.

22 فروردین 1399

نگرانی درباره بیماری کرونا باید کنترل گردد

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این دانشگاه اطلاع داد و بر لزوم مدیریت و کنترل نگرانی ها درباره این بیماری تاکید نمود.

19 فروردین 1399

خبرنگاران بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح شد

کرمانشاه- خبرنگاران- جشنواره دهم دانشگاهی حرکت، جشنواره هشتم دانشگاهی رویش و دومین جشنواره استانی چرتکه با محورهای صنایع دستی، هنرهای تجسمی، کارآفرینی، گردشگری، پوشاک ایرانی اسلامی، محصولات ارگانیک، سوغات و خوراکی های محلی شنبه در دانشگاه رازی کرمانشاه...

18 فروردین 1399

از چاپ آیین نامه نمایشگاه کتاب تهران تا در نظر دریافت اعتباری برای طلاب جامانده از ثبت نام

خبرنگاران: رئیس نمایشگاه کتاب تهران ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در این دوره نمایشگاه از چاپ آیین نامه نمایشگاه کتاب به صورت کتاب برای نخستین بار اطلاع داد و گفت: اعتباری برای طلاب جامانده از ثبت نام در نظر گرفته ایم.

17 فروردین 1399

هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران برگزار گردید

هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران، با موضوع فرآوری مواد معدنی، اکتشاف و استخراج معدن، مکانیک سنگ، محیط زیست، بهداشت و ایمنی در معدن و اقتصاد معدن، به میزبانی دانشگاه بیرجند برگزار گشت.

16 فروردین 1399

بیشترین مجوز هتل در تهران صادر شده است، خبری از ساخت هتل نیست!

به گزارش خبرنگاران، محمد باقر قالیباف عصر امروز طی سخنانی در همایش بین المللی روز جهانی گردشگری، گفت: امروز موضوع گردشگری مقوله چند بعدی و کاملا عینی و نه یک موضوع نظری و ذهنی است. در حوزه اقتصادی هر کاری بخواهیم شروع کنیم به نوعی با موضوع محیط زیست در...

15 فروردین 1399

جشنواره ملی آش و غذاهای سنتی در بولاغلار خاتمه یافت

به گزارش خبرنگاران، این جشنواره که از پنجشنبه با حضور گسترده مردم و گردشگران آغاز شده بود، پس از دو روز اجرای برنامه های متنوع و با برگزاری آئین های ویژه عصر جمعه به کار خود پایان داد.

13 فروردین 1399

خانه نشینی این روزها، اعتکاف خانگی است

میلاد عرفان پور ضمن اشاره به این روزهای نوروز و در خانه ماندن گفت: طبیعتا فرصت خانه نشینی در ماه رجب و شعبان خودش می تواند یک اعتکاف خانگی باشد، یک فرصت برای دعا، تفکر و بازاندیشی.

10 فروردین 1399

پای ویروس کرونا به سینمای کره هم رسید

ترس از گسترش ویروس کرونا که چین را فرا گرفته، شروع به آلوده کردن صنعت فیلم کره جنوبی هم کرده است.

3 فروردین 1399

احتمال ملاقات رئیس جمهور افغانستان با مقامات ارشد آمریکایی در حاشیه کنفرانس مونیخ

بعضی منابع خبری اعلام کردند که رئیس جمهور افغانستان و مقامات ارشد آمریکایی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ برای بحث درباره جزئیات چگونگی کاهش خشونت ها ملاقات خواهند کرد.

26 اسفند 1398

ارتباطات نسل پنجم لبه تکنولوژی است، فعالیت های پژوهشی مشترک هزینه های آزمایشگاهی را کاهش می دهد

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه ارتباطات نسل پنجم (5G) موضوعی است که ناگزیر هستیم در نسل ارتباطات به آن توجه کنیم، گفت: ارتباطات 5G لبه تکنولوژی است.

15 اسفند 1398
تعداد: (72)