همایشها و نمایشگاه ها

اتاق فکری برای حفظ بازار در افغانستان نداریم، ترکیه؛ رقیب نشر ایران در افغانستان

خبرنگاران ، پای کار آمدن بخش خصوصی در توسعه تعاملات فرهنگی کشور از چند منظر به معنای ایجاد فرصت برای هر دو طرف است؛ از جمله شناخت و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های این بخش که تجربه نشان داده، بخش دولتی به دلایل مختلف از آن برخودار نیست. موسسه شانه سرک...

8 بهمن 1399

واکنش چین به ممنوعیت صدور ویزای دیپلماتیک از سوی آمریکا

چین در واکنش به اقدام تازه آمریکا در ممنوعیت صدور ویزا برای مقامات پکن تأکید کرد که دست به اقدام تلافی جویانه خواهد زد.

6 بهمن 1399

الکاظمی از بازداشت چند مظنون در حمله راکتی بغداد خبر داد

خبرنگاران : نخست وزیر عراق دوشنبه شب از بازداشت چند مظنون در ارتباط با حمله موشکی شب گذشته به منطقه سبز در مرکز بغداد خبر داد که سفارت آمریکا و تعدادی از ساختمان های مهم حکومتی عراق در آنجا واقع شده است.

6 بهمن 1399

خودرو اچ سی کراس - H30 Cross؛ معرفی کامل و نقد و بررسی

دانگ فنگ H30 کراس، کراس اوور کامپکت جدید شرکت ایران خودرو است که به تازگی وارد بازار کشور شده و با قیمت کمتر از 50 میلیون تومان در نوع خود منحصربه فرد است.

3 بهمن 1399

خبرنگاران اردوغان: امسال علاوه بر کرونا با ویروس اسلام هراسی نیز روبه رو شدیم

تهران-خبرنگاران- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز شنبه طی سخنانی با انتقاد از توهین به پیامبر اسلام (ص) در فرانسه گفت: ما در سال جاری علاوه بر کرونا با ویروس اسلام هراسی که شیوع بیشتری هم داشت روبه رو شدیم. توهین به مقدسات دیگران هیچ ارتباطی به آزادی...

10 دی 1399

آسیب کرونا به گالری ها و اقبال به نمایشگاه های مجازی

مدیر گالری گلستان با بیان اینکه تمام نمایشگاه های این گالری تا خاتمه سال فقط به صورت آنلاین برگزار می شوند، در ادامه این گونه بیان نمود که این تصمیم با توجه به شرایط فعلی جامعه در روزهای کرونایی و با در نظر دریافت تجربه پیروز برگزاری نمایشگاه های آنلاین،...

15 آذر 1399

لاوروف ریاست مباحثات شورای امنیت درباره خلیج فارس را برعهده دارد

وزارت خارجه روسیه یادآور شد که شورای امنیت سازمان ملل در تاریخ 20 اکتبر (29 مهر)، مباحثاتی درباره اوضاع امنیتی منطقه خلیج فارس به ریاست سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور خواهد داشت.

11 آذر 1399

همایش پژوهشی سالیانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار می گردد

همایش پژوهشی سالیانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان، کارگاه تفکر جانبی و خلاقیت سرآغاز نوآوری و شکوفایی و کارگاه مالکیت معنوی و شرایط ثبت اختراع در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان برگزار می گردد.

9 آذر 1399

کشف جدید و هیجان انگیز ناسا از ماه چیست؟

ناسا روز دوشنبه 26 اکتبر ساعت 12 ظهر به وقت منطقه زمانی شرقی (19:30به وقت تهران) طی یک تله کنفرانس رسانه ای که از سایتش به صورت زنده پخش خواهد شد، کشف هیجان انگیز جدیدی درباره ماه که توسط رصدخانه استراتوسفری اخترشناسی فروسرخ اجرا شده را اعلام خواهد نمود.

1 آذر 1399

فارس برای میزبانی کنوانسیون جهانی صلح و گردشگری اعلام آمادگی کرد

مدیرکل فرهنگی معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس مطرح کرد: فارس به دلیل به اشتراک گذاشتن تمام ارزش های والا و پرافتخار بشری همچون نوع دوستی، تعامل و مودت بین اقوام و ملل در پیشینه فرهنگی و تاریخی خود می تواند میزبانی شایسته برای کنوانسیون جهانی...

18 آبان 1399

اختلاف 15 میلیونی نرخ پراید در فضای مجازی ، خودرو ارزان می شود

به گزارش خبرنگاران، نعمت الله کاشانی نسب در مورد آخرین شرایط بازار خودرو گفت: در حال حاضر بازر در رکود به سر می برد و معالمه ای انجام نمی شود، با این حال قیمت ها اندکی افزایش داشته است. البته نه خریداری است و نه فروشنده ای؛ چون قیمت ها به گونه ای است که...

15 آبان 1399

نظامیان چین و ایران در رزمایش قفقاز 2020 روسیه شرکت می کنند

نظامیان چین و ایران به همراه تعدادی دیگر از کشورها در رزمایش قفقاز 2020 روسیه حضور خواهند یافت.

5 آبان 1399

از آمریکا تا عباس آباد؛ کاربری سرو غذا برای خودروهای تاریخی

در بخشی از مجموعه فرهنگی و تفریحی عباس آباد تعدادی از خودروهای تاریخی با کارکرد موزه ای و سرو و تهیه غذا به نمایش درآمده است. به عنوان مثال هامر یک کمپر نظامی دارد که با چیدمانی که برای آن تعریف شده به سرو غذا می پردازد. خودروها با ایده غذاهای ایرانی فراموش...

27 مهر 1399

مسابقه خطرناک کشورهای اروپای شرقی برای استقرار نظامیان آمریکایی

معاون وزیر خارجه روسیه گفت: کوشش برای دست یابی به رجحان نظامی و رقابت کشورهای اروپای شرقی برای میزبانی از نظامیان آمریکایی، نه تنها امنیت آنها را افزایش نمی دهد، بلکه به بحرانی مشابه دوران جنگ سرد منجر خواهد شد.

1 مهر 1399

خبرنگاران پوتین و اردوغان درباره لیبی و سوریه گفت وگو کردند

مسکو - خبرنگاران - روسای جمهوری روسیه و ترکیه در گفت وگویی تلفنی در مورد اوضاع لیبی و سوریه مذاکره کردند.

22 مرداد 1399

تکیه بر اعتقادات ملی و دینی مدیریت کرونا در ایران را با جهان متفاوت نموده است

معاون بهداشت وزارت بهداشت، تکیه بر اعتقادات ملی، مذهبی و دینی و دانش و توانمندی و استفاده از زیرساخت ها را، موجب تفاوت در مدیریت بیماری کرونا در ایران و جهان دانست.

11 مرداد 1399

تاکید پوتین بر تداوم همکاری اتحادیه اوراسیا با ایران و برخی کشورهای دیگر

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد که همکاری اتحادیه اوراسیا با سایر کشورها همچون ایران و چین باید ادامه پیدا کرده و توسعه یابد.

1 مرداد 1399

قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو دوشنبه 29 اردیبهشت؛ تولید پراید تیر متوقف می شود

فرایند بازار خودرو طی چند ماه اخیر افزایشی بوده است و با آغاز سال 99 این افزایش قیمت ها در بازار خودرو آغاز شد، اما با افزایش قیمت کارخانه خودرو و اقدامات ستاد تنظیم بازار برای کوتاه کردن دست دلالان از این بازار آرامش نسبی به بازار خودرو بازگشت.

1 مرداد 1399

نمایشگاه نقاشی حضرت علی اکبر(ع) برپا می شود

مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه گرافیک و نقاشی واقعه کربلا با عنوان حضرت علی اکبر امروز دوشنبه 12 مهرماه برگزار می شود.

31 خرداد 1399

رسانه های آمریکا خواستارتوقف دروغ پراکنی و تبلیغ کمپین انتخاباتی ترامپ شدند

مطبوعات و شبکه های خبری اصلی آمریکا خواهان توقف پخش زنده کنفرانس های مطبوعاتی رئیس جمهور این کشور درباره تحولات کرونا شدند.

27 خرداد 1399
تعداد: (90)