نمایشگاه کار دانشگاه تهران افتتاح شد

به گزارش آسمان تو، به منظور معرفی فرصت های شغلی شرکت های معتبر داخلی به دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار، نمایشگاه کار به همت دانشکدگان فنی دانشگاه تهران به مدت سه روز در دانشگاه تهران افتتاح شد.

نمایشگاه کار دانشگاه تهران افتتاح شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مهدی حسنلو، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان فنی در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد نزدیک به 50 شرکت معتبر زمینه های جذب نیروی انسانی خود را در این نمایشگاه عرضه می نمایند و دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند متناسب با رشته های تحصیلی خود جذب این شرکت ها شوند.

وی برگزاری این نمایشگاه را فرصتی برای ارائه توانایی های دانشجویان و فارغ التحصلان به شرکت های داخلی معتبر و بعلاوه اعلام فرصت های شغلی این شرکت ها به دانشجویان و فارغ التحصیلان برشمرد و گفت: این نمایشگاه علاوه بر تسهیل و تسریع فرایند اشتغال دانشجویان، فرصتی را فراهم می نماید تا دانشجویان ضمن تبادل نظر و ملاقات با مسئولان شرکت ها، درباره راستا های شغلی و بعلاوه تمام فرایند های استخدامی شرکت ها آشنا شوند.

حسنلو اضافه کرد: ما به وسیله راه های ارتباطی که با دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکدگان داشتیم و بعلاوه به وسیله معاونت های دانشجویی و فرهنگی سایر دانشکدگان و دانشکده ها این اطلاع رسانی را به صورت گسترده انجام دادیم تا هم دانشجویان شاغل به تحصیل و هم فارغ التحصیلان بتوانند از این فرصت برای ورود به بازار کار و استخدام در شرکت های معتبر استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با موضوع دانشکدگان فنی صورت گرفته است، اضافه کرد: با این حال همه دانشجویان دانشگاه تهران می توانند در این نمایشگاه رزومه های خود را برای آنالیز به شرکت های حاضر در این نمایشگاه ارائه دهند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکدگان فنی دانشگاه تهران گفت: دانشجویان می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در این نمایشگاه شرکت و رزومه های خود را ارسال نمایند که روزمه ها پس از آنالیز نتیجه به متقاضیان اعلام می گردد.

نمایشگاه کار دانشکدگان فنی دانشگاه تهران تا 10 خرداد ماه با حضور بیش از 50 شرکت داخلی معتبر در محوطه پردیس شمالی دانشکدگان فنی دانشگاه تهران برگزار می گردد و دانشجویان می توانند به صورت حضوری و آنلاین، رزومه خود را جهت آنالیز و استخدام به شرکت های مستقر در نمایشگاه ارائه دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1401 بروزرسانی: 17 تیر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2253

به "نمایشگاه کار دانشگاه تهران افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه کار دانشگاه تهران افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید