15 سریال انیمیشنی جدید در راه عرضه در پلتفرم های آنلاین

به گزارش آسمان تو، تهران (پانا) - 15 عنوان سریال جدید انیمیشنی فراوری شده در مرکز انیمیشن حوزه هنری توسط هنرهای تصویری سوره عرضه خواهد شد.

15 سریال انیمیشنی جدید در راه عرضه در پلتفرم های آنلاین

این مجموعه آثار در بیش از 850 اپیزود و 3500 دقیقه در ژانرها و تکنیک های مختلف با موضوع بچه ها و نوجوانان فراوری شده اند و هم اکنون در راستای برنامه ویژه هنرهای تصویری سوره برای تامین محتوای مفرح و آموزنده برای بچه ها در ایام خانه نشینی کرونا، تامین و به زودی در پلتفرم های رسمی آنلاین پخش خواهند شد.

سریال های انیمیشن زوزو، مزرعه شادی، بیگی و دوستان، دلقک ها، بابی لو، هوشان، لبخندهای خاکی، مانی و نقاشی های سرگردان، سال های طلایی، تاریخ از این ور و... ازجمله این سریال ها هستند. همچنین سری جدیدی از مجموعه انیمیشن شکرستان در 12 قسمت آماده نمایش در این بستر می باشد.

کارگردانی این آثار را بابک نظری، مانی وطن دوست، نگار متولی، حمید برزویی، امید خوش نظر، علی درخشی، عباس جلالی، سعید ضامنی، اصغر صفار، رامین درمبخش، محمد جمال پور، سلمان خورشیدی، رسول شیری، بابک سبحانی، عبداله علیمراد و... برعهده داشته اند.

این آثار طی سال های اخیر توسط مرکز انیمیشن حوزه هنری و با موضوع فراوری محتوای جذاب و آموزنده برای بچه ها و با تاکید بر فضای مجازی فراوری و حمایت شده اند. موسسه هنرهای تصویری سوره به عنوان دفتر تامین و پخش محتوا، عرضه این آثار را برعهده دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1586

به "15 سریال انیمیشنی جدید در راه عرضه در پلتفرم های آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 سریال انیمیشنی جدید در راه عرضه در پلتفرم های آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید