نتایج تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد در رشته های گروه علوم پزشکی اعلام شد.

نتایج تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 98 دانشگاه آزاد در رشته های گروه علوم پزشکی اعلام شد.

داوطلبان شرکت نماینده در این مرحله از تکمیل ظرفیت می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org و با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی کارنامه خود رادریافت نمایند.

پذیرفته شدگان قطعی این مرحله می توانند در یکی از روز های یکشنبه و یا دوشنبه 14 و 15 مهر ماه با مراجعه به واحد های دانشگاهی محل پذیرش نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. عدم مراجعه در روز های مشخص شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

داوطلبانی که نتیجه آن ها به صورت ذخیره اعلام شده، لازم است در یکی ازروز های یکشنبه یا دوشنبه 14 و 15 مهر ماه با مراجعه به واحد دانشگاهی مربوطه و با تکمیل فرم شماره 15 و دریافت رسید آمادگی خود را به منظور ثبت نام اعلام نمایند. سپس در ساعت 9 صبح روز سه شنبه 16 مهر ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت با پذیرفته شدگان اصلی و بارعایت تقدم نمره تا حد ظرفیت از آن ها ثبت نام به عمل آید. عدم مراجعه ذخیره ها درروز های مشخص شده به منزله انصراف خواهد بود.

از آنجایی که مطابق مصوبه 7 مهر ماه شورای سنجش و پذیرش، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تنها برای رشته / محل های گروه علوم پزشکی اجرا شده است لذا برای آن دسته از داوطلبان که در گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در تکمیل ظرفیت شرکت نموده اند نتیجه ای اعلام نشده است. این دسته از داوطلبان می توانند با ورود به سامانه اعلام نتایج این مرحله و ارائه اطلاعات حساب بانکی مورد نظر وجه پرداختی خود به منظور انتخاب رشته را دریافت نمایند.

اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش در ارتباط با نحوه، چگونگی و مدارک لازم به منظور ثبت نام پذیرفته شدگان امروز شنبه 13 مهر ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش منتشر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 19 آبان 1398 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 572

به "نتایج تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید