رادوشوویچ: کارم با پرسپولیس تمام شده است

به گزارش آسمان تو، دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر برای پرسپولیس بازی نمی کنم و کارم با این تیم تمام شده است.

رادوشوویچ: کارم با پرسپولیس تمام شده است

خبرنگاران - بوژیدار رادوشوویچ به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود، قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس فسخ کرد و ممکن است طی چند روز آینده از فیفا به دلیل بد قولی مدیران پرسپولیس شکایت کند تا سرخ پوشان با محرومیت روبرو شوند.

رادوشوویچ در خصوص دلیل جدایی خود گفت: فکر نمی کردم از پرسپولیس جدا شوم. 6 سال در این تیم بودم و باور نمی گردد که جدا شدم. باید صداقت داشت که من حمایت های لازم را نداشتم و نمی خواستند دروازه بان اول باشم. از لحاظ روحی و روانی تحت فشار بودم. همواره حرفه ای بودم و برایم مهم نبود در پرسپولیس بازی کنم یا نیمکت نشین شوم. از دست کسی ناراحت نیستم. پرسپولیس همواره در قلب من جای دارد و فراموشش نمی کنم. قراردادم با پرسپولیس انتها یافته است. من خیلی تذکر دادم و مدیران پرسپولیس گوش نکردند، قصدی برای بازگشت نداشتم. مسائلم حل نشد و صدری نتوانست پولم را پرداخت کند. هیچ احترامی به من نگذاشتند و صدری به من حمله کرد. صدری عملا به من گفت که همه چیز تمام شد. نمی خواستم کسی با اسمم بازی کند، ناراحت و غمگینم که از پرسپولیس جدا شدم. لحظات زیبایی در ایران داشتم و همه چیز در اینجا خوب بود.

پرسپولیس به تعهدات خود عمل نکرد و مدیران این تیم فقط در پی این بودند سر من را کلاه بگذارند. آن ها گفتند که 3 هفته دیگر پولت را می دهیم، اما چیزی به من ندادند. صدری 3 بار به من گفت که من آمادم پولت را بدهم، اما او باز هم من را پیچاند و گفت منابع پول را دریافت نکردیم. نمی توانستم با این شرایط ادامه دهم و کمتر از بازیکنان پرسپولیس دریافتی داشته باشم. کسی با من وارد تماس نشد و حتی نتوانستند یک درصد از مسائلمان را حل نمایند. دیگر نمی توانستم فریب بخورم و مجبور بودم از قرمز ها جدا شوم. مدیران پرسپولیس قصد داشتند پاسپورت من را گروکشی نمایند. گل محمدی هم به زودی تیم را به دلیل مسائل فراوان ترک خواهد نمود. دغدغه مدیران پرسپولیس این بود که برای آژانس املاکی که خانه ام در اختیار آنهاست، دردسر درست نمایند درحالی که باید مطالبات من را بدهند.

در رسانه ها با مبلغ قراردادم بازی کردند. مسئله ای برای ماندن در پرسپولیس نداشتم، اما واقعا من را اذیت کردند. قرارداد من بسیار کمتر از بازیکنان دیگر بود. پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و ممکن مسائلش بیشتر از قبل گردد. ناراحتم از اینکه دیگر نمی توانم همبازی هایم را در پرسپولیس ببینم. اگر حرفه ای بخواهم صحبت کنم، بازیکنان هیچ تقصیری دارند و هر چه هست مدیران در آن نقش دارند. مدیران پرسپولیس حتی 5 درصد از قراردادهایمان را پرداخت نکردند. قرارداد من به صورت رسمی بود و این باشگاه است که به تعداتش عمل نکرده است.

قرمز های با 35 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به استقلال، در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار دارند.

بیشتر بخوانید

  • منافی: مدیران پرسپولیس گل طلایی را به سرخپوشان زدند

خبرنگاران ورزشی فوتبال و فوتسال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2184

به "رادوشوویچ: کارم با پرسپولیس تمام شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادوشوویچ: کارم با پرسپولیس تمام شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید