نکونام: شیمبا را به پرسپولیس بدهیم با کدام بازیکن بازی کنیم؟، مذاکره با استقلال یک طرفه بود

به گزارش آسمان تو، سرمربی فولاد درباره اینکه گفته شده پرسپولیس شیمبا را خواسته و در مقابل فولاد سه بازیکن این تیم را درخواست نموده، گفت: شیمبا را از دست بدهیم، با چه بازیکنی بازی کنیم؟

نکونام: شیمبا را به پرسپولیس بدهیم با کدام بازیکن بازی کنیم؟، مذاکره با استقلال یک طرفه بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل پرسپولیس گفت: می دانستیم پرسپولیس منتظر است ما اشتباه کنیم تا به گل برسد. نیمه اول تیم ما خیلی جسور و شجاع بازی کرد و می توانستیم در نیمه اول برنده به رختکن برویم. پرسپولیس می خواست از روی اشتباهات ما به گل برسد و در یک صحنه می توانست برای ما خطرناک گردد.

وی ادامه داد: می دانستیم اگر مقابل این تیم اشتباه کنیم، تنبیه مان می نمایند و با توجه به بازیکنان با کیفیتی که دارند، شرایط می تواند به ضرر ما گردد. با این حال نیمه اول تیم ما خیلی خوب بازی کرد و با فکر خوب و برنده به زمین رفتیم که برنده باشیم، اما از موقعیت هایی که داشتیم، استفاده نکردیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: در آغاز نیمه دوم به بازیکنانم گفتم پرسپولیس نمی تواند گل بزند، مگر اینکه ما اشتباه کنیم. همین اتفاق هم رخ داد، دو بازیکن ما به هم خوردند و لب بازیکن ما پاره شد و شاید توقع بی خودی باشد که آن لحظه از تیم حریف بازی جوانمردانه بخواهیم. با این حال به بازیکنانم تذکر داده بودم که در بازی فجر هم همین اتفاق رخ داد، بازیکن حریف روی زمین افتاد و حمله کردند و نمی دانستیم. باید بازی کنیم و خودم موافق این هستم که بازی درگیرانه باشد و ادامه پیدا کند.

نکونام ادامه داد: روی یک اشتباه ساده گل خوردیم. بعد از آن پرسپولیس تغییر سیستم داد و با پنج دفاع بازی کرد که توانستند مقابل موقعیت سازی ما را بگیرد. در همین شرایط اگر پاتوسی دقت می کرد، می توانست ضربه آخر را بهتر بزند و ما به گل برسیم تا به مساوی برسیم. در مجموع تیمم خوب بازی کرد، آن هم در صورتی که شرایط دو تیم قابل مقایسه نیست. تیم ما مستحق باخت نبود و همه دیدند چه تیم با کیفیتی هستیم. از یک نکته ناراحت هستم که ما دو بازی در آزادی باختیم، در حالی که حق ما در هر دو بازی یک امتیاز بوده در حالی که نشان دادیم تیمی با کیفیت و شایسته هستیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و امیدوارم در نیم فصل دوم با یارگیری شرایط بهتری پیدا کنیم.

وی درباره اینکه در فصل جاری دیر به تیم فولاد آمد و آیا به اهدافش در نیم فصل اول دست یافت یا نه، گفت: با وجود کمبودی که داریم به عملکرد و هدفی که مدنظرم بود رسیدیم. با این حال مشکل بزرگی داریم و امروز حمید بوحمدان و محمد آبشک را در شرایطی مجبور شدیم بازی دهیم که به علت مصدومیت نباید بازی می کردند. وحید حیدریه مصدوم بود و مجبور شدم مدافع وسطم را در پست دفاع چپ استفاده کنم. در این شرایط تیم ما خالی است و نبود هر بازیکنی به ما ضربه می زند. برای نیم فصل دوم احتیاج به یار داریم تا شرایط مان بهتر گردد. در نیم فصل اول نتایج و امتیازاتی که می خواستیم را گرفتیم و باید تیم را تقویت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد درباره اینکه گویا آخر بازی جر و بحثی میان دستیاران او با بازیکنان پرسپولیس مقابل رختکن رقم خورده است، گفت: من رسیدم آنجا خبری نبود، اما اینکه زودتر یا دیرتر اتفاقی اتفاق افتاده را نمی دانم. چون فاصله زیاد بود به آنجا رسیدم خبری نبود، اما فکر نمی کنم اتفاقی افتاده باشد. شاید هم رقم خورده باشد و من نمی دانم که بعداً نگویند دروغ گفت.

نکونام در مورد اینکه آیا بین باشگاه فولاد و استقلال برای جابجایی مذاکراتی شده یا نه، گفت: دوست ندارم موضوع را باز کنم، اما مذاکراتی که صورت گرفت، یک طرفه و به ضرر باشگاه ما بود که من موافقت نکردم و موضوع برای ما تمام شد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره جابجایی نیم فصل و اینکه مطرح شده پرسپولیس لوسیانو پریرا را خواسته و در مقابل فولاد سه بازیکن این تیم را درخواست نموده است، گفت: ما اصلاً بازیکنی نداریم که بخواهیم کسی را از دست بدهیم. شیمبا را هم بیرون بگذاریم، چه کسی را بازی بدهیم؟ فقط باید بازیکن بگیریم، چون بازیکنی نداریم و دو سال است تیم ما ریکاوری نشده و یار نگرفتیم. تیم های دیگر تا چهار بازیکن خداتومن قیمت نگیرند، سر و صدای آنها بالا می رود. ما دو سال است بازیکنی نگرفتیم و هیچ چیزی نمی گوییم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد با اشاره به شرایط این تیم در جابجایی گفت: واقعاً احتیاج داریم و حتی می خواهم خواهش کنم تیم ها به ما یاری نمایند. نماینده ایران در آسیا هستیم و اگر ما و سپاهان نتایج خوبی نگیریم، از امتیاز فوتبال ایران کم می گردد و در سهمیه سال های بعدی تأثیر می گذارد. دوست دارم تیم ها یاری نمایند و بعضی وقت ها وقتی با کادرفنی و مدیرعامل صحبت می کنیم، واقعاً از یکسری موضوعات خنده مان می گیرد. اصلاً نمی توانیم بازیکن بگیریم. بعضی اوقات مبالغ نجومی مطرح می گردد. بازیکنی بود که با او صحبت کردیم و اگر به ما برسد، 18 میلیارد تومان برای ما تمام می گردد. اصلاً نمی توانیم و ترجیح می دهیم هفتم هشتم بشویم. باشگاه ما نمی تواند برای نیم فصل 18 میلیارد هزینه کند. این مبلغ برای ما سنگین است. تیم های دیگر می توانند، اما ما نمی توانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2135

به "نکونام: شیمبا را به پرسپولیس بدهیم با کدام بازیکن بازی کنیم؟، مذاکره با استقلال یک طرفه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: شیمبا را به پرسپولیس بدهیم با کدام بازیکن بازی کنیم؟، مذاکره با استقلال یک طرفه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید