مدیرعامل جدید استقلال از کجا آمد، سخت ترین دوران مدیریت سعادتمند

به گزارش آسمان تو، به گزارش خبرنگاران، پس از کش و قوس های فراوان احمد سعادتمند به طور رسمی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شد تا تا این باشگاه پس از ماه ها دارای یک مدیرعامل باشد.

مدیرعامل جدید استقلال از کجا آمد، سخت ترین دوران مدیریت سعادتمند

سعادتمند و استقلال با هم بیگانه نیستند چرا که وی پیش از این به عنوان رئیس هیئت مدیره استقلال در این باشگاه حضور داشت اما پس از آنکه نتوانست اهداف و تفکرات خودش را در این باشگاه پیاده کند که این ناشی از عدم هماهنگی مدیرعامل وقت و رئیس هیئت مدیره بود، از این سمت کناره گیری کرد. سعادتمند بعد از استعفا هرگز در خصوص استقلال مصاحبه ای نداشت مگر در راستای حمایت از این تیم و استراماچونی.

سعادتمند امروز با ابلاغ حکم از سوی وزارت ورزش رسماً بر کرسی مدیریت این باشگاه عظیم نشست تا فرصت مناسبی برای پیشبرد اهداف و برنامه هایی داشته باشد که پیش از این مجال اجرایی کردن آن را نداشت.

احمد سعادتمند که اصالتاً اهل نوشهر است و خانواده او در این دیار به فوتبالی و استقلالی بودن شهرت دارد و بنا به گفته بعضی از پیشکسوتان استقلال منزل پدری وی در گذشته محل اسکان آبی پوشان در سفر به شمال کشور بوده است.

وی به عنوان بازیکن فوتبال در مقطعی عضو تیم های استقلال، پاس، حمل ونقل، نوجوانان و جوانان مازندران و عضو تیم ملی جوانان ایران بوده است. وی دارای دکترای مدیریت ورزش و مدیریت استراتژیک است و مدیر کل ستادی و از کارشناسان خبره وزارت ورزش محسوب می گردد و حالا در شرایطی مدیرعامل استقلال شده است که این تیم یکی از سخت ترین دوران خود به لحاظ شرایط اقتصادی خودش را در چند سال اخیر تجربه می نماید و هواداران این تیم منتظرند تا ببینند این مدیر با تجربه ورزش کشور با چه تدبیر و پشتوانه ای به باشگاه پر هوادار استقلال آمده است.

او پیش از این تجربه حضور در باشگاه نساجی مازندران به عنوان مدیرعامل و همچنین سرپرستی فدراسیون های اسکی و تنیس روی میز را داشته است.

مدیر جدید آبی های پایتخت قبل از حضور در استقلال 2 فصل را به عنوان مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه در والیبال حضور داشت و توانست با این تیم قهرمان لیگ برتر و همچنین قهرمان باشگاه های آسیا گردد و در جام باشگاه های دنیا نیز نتایج نسبتاً خوبی کسب کند.

سعادتمند که به عنوان مدیرکل استعدادیابی و آموزش وزارت ورزش مشغول به کار است حالا پستی را قبول نموده که به اندازه تمام کارنامه مدیریتی و کاری خود در ورزش با چالش روبروخواهد بود و قطعاً با شرایط اقتصادی سختی که در پیش دارد می تواند یکی از سخت ترین دوره های مدیریتی کاری وی باشد.

حال باید منتظر بود تا ببینیم آیا احمد سعادتمند که به تازگی برادر عظیم تر خود را از دست داده است می تواند دوره موفقی را در نقش مدیرعامل در استقلال تجربه کند یا خیر.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1059

به "مدیرعامل جدید استقلال از کجا آمد، سخت ترین دوران مدیریت سعادتمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل جدید استقلال از کجا آمد، سخت ترین دوران مدیریت سعادتمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید