آسمان تهران بارانی می گردد

به گزارش آسمان تو، امروز با ورود سامانه بارشی برای دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران بارش باران، رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می گردد.

آسمان تهران بارانی می گردد

امروز با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در استان های واقع در شمال غرب غرب و بخش هایی از خوزستان غرب، اصفهان غرب، مرکزی چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران ابرناکی بارش باران گاهی، رعدوبرق وزش باد شدید موقتی و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می گردد. بعلاوه شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی غرب، کردستان کرمانشاه و ایلام است.

شنبه بارش در این منطقه ها ادامه خواهد داشت، یکشنبه در شمال غرب بعضی منطقه ها غرب و ارتفاعات البرز بارش پراکنده انتظار می رود، بعلاوه با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر بارش و وزش باد در شرق اردبیل، گیلان و مازندران آغاز می گردد.

دوشنبه بارش در سواحل شمالی کشور تشدید شده و در شرق اردبیل و شمال خراسان شمالی بارش پراکنده رخ خواهد داد. روز سه شنبه در شمال غرب بعضی منطقه ها غرب و استان های مازندران، گیلان و ارتفاعات خراسان شمالی بارش پیش بینی می گردد.

شایان ذکر است طی این مدت در ارتفاعات و منطقه ها سردسیر بارش بصورت برف است. در روز یکشنبه در استان های اردبیل و گیلان و روز دوشنبه در استان های مازندران گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی 6 تا 8 درجه کاهش دما رخ می دهد.

از بعد از ظهر یکشنبه غرب و مرکز خلیج فارس و طی روز دوشنبه و سه شنبه خلیج فارس مواج است. بعلاوه از اواخر وقت یکشنبه تا بعد از ظهر سه شنبه دریای خزر مواج است.

خبرنگاران مالی اقتصاد و انرژی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2338

به "آسمان تهران بارانی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسمان تهران بارانی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید