اخبار اقتصادی

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز دوشنبه 30 فروردین 1400

شاخص بورس مثل همواره نزولی است، اما صندوق های سرمایه گذاری هنوز باورشان نشده. طوری که در موردی نسبتا عجیب، شاهد افزایش قیمت واحد های صندوق های ETF در پی جمع آوری صف فروش چند نماد شاخص ساز مثل وبملت، فملی و شستا هستیم. شاحص کل با گذشت 30 دقیقه از معاملات کاهش...

22 اردیبهشت 1400

نشست وین با یک روز تاخیر پنجشنبه برگزار می شود

معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به برنامه قبلی نشست ایران و 1+4 که قرار بود روز چهارشنبه در وین برگزار شود، گفت که به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا جلسه پنجشنبه برگزار خواهد شد.

19 اردیبهشت 1400

فرد ایرانی که معاون ترامپ از او قدردانی کرد

به گزارش خبرنگاران، دفتر پنس روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام نمود که معاون رئیس جمهور سابق پس از مشاهده علائم مربوط به کاهش ضربان قلب، یک ضربان ساز (دستگاه تنظیم کننده ضربان) پیوند زد.

19 اردیبهشت 1400

خبری خوب برای سهامداران بورس و سپرده گذاران بانکی

خبرنگاران:عضو ناظر شورای عالی بورس گفت: در طرح مالیات بر عایدی سرمایه،مالیات بر سود سهام و سپرده بانکی حذف شد. بنابراین در سال 1400 سپرده گذاران و سهامداران مشمول مالیات نمی شوند.

13 اردیبهشت 1400

حریرچی: کل محدودیت های کرونایی فقط 10 درصد تردد مردم را کاهش داد ، یعنی مردم جای مسافرت، کوه رفتند!

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با مرگ روزانه 250 نفر براثر کرونا، حدود 25 درصد کل مرگ های کشور ناشی از این ویروس است، در قانع کردن لایه هایی از جامعه برای رعایت اصول بهداشتی پیروز نبوده ایم.

13 اردیبهشت 1400

غریب آبادی: تنها گزینه روی میز ایران، لغو عملی همه تحریم ها و راستی آزمایی است

عضو هیئت مذاکره کننده در وین درباره برجام گفت: درواقع رفع تحریم روی کاغذ آن هم به صورت صوری برای ما مطرح نیست، بلکه مشاهده اثرات عملی رفع تحریم ها، بسیار اساسی و کلیدی است.

10 اردیبهشت 1400

آنالیز 6228 پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در تشریح خدمات اداره کل در حوزه بیمه بیکاری در ایام شیوع کرونا در سال از برقراری بیمه بیکاری برای 5529 نفر در سال 1399 اطلاع داد .

5 اردیبهشت 1400

کارگرانی که حق شکایت ندارند خبرنگاران

بسیاری از کارفرما ها در کشور هستند که با نیرو هایی که قرار است یک سال با آن ها همکاری داشته باشد قرارداد یک طرفه امضا نموده و در روز هایی که قرارداد رو به انقضا است پای برگه را در بخش کارفرمایی امضا می نمایند.

3 اردیبهشت 1400

حاجی میرزایی: آموزش مجازی توانایی جبران 50 درصد از ظرفیت های آموزش های حضوری را دارا هستند

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در آیین بهره برداری از مجتمع آموزشی ورزشی المهدی(عج) با حضور معاون اول رئیس جمهور گفت آموزش های مجازی در بهترین حالت توانایی جبران تنها 50 درصد از ظرفیت ها و قابلیت های آموزش های حضوری را دارا هستند.

2 اردیبهشت 1400

دستگیری 20 دلال مرغ در پایتخت ، کشف 53 تن مرغ

رییس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از دستگیری 20 دلال مرغ و کشف 53 تن مرغ اطلاع داد.

1 اردیبهشت 1400

مجلس از سند همکاری ایران و چین استقبال می نماید، امضای این سند هشدار مهمی به آمریکاست

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: خوشبختانه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها قفل های صنعت هسته ای را باز کرد و سمت و سوی بازی یک طرفه را تغییر داد و باعث شد که گذشت زمان به نفع ایران گردد.

1 اردیبهشت 1400

تیراندازی در سالی که گذشت؛ از تفنگ بی فشنگ ملی پوشان المپیکی تا قهر و اختلاف سلیقه فدراسیون با خانم سرمربی

تهران (پانا) - اگرچه تیم ملی تیراندازی کشورمان پیروز به کسب 6 سهمیه المپیک توکیو شده است اما سال گذشته این رشته ورزشی با حواشی زیادی روبه رو شد.

30 فروردین 1400

شروع عملیات پاک ساز و بازسازی پل تاریخی کرج

به نقل از روابط عمومی اداره کل میر اث فرهنگی، توریست و صنایع دستی استان البرز، فریدون محمد روز چهارشنبه بیست وپنجم فر ور دین ماه 1400 با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به مساعد شدن شرایط جو و ابلاغ بودجه مورد نظر عملیات پاک ساز و بازسازی پل تاریخی وارد...

27 فروردین 1400

خبرنگاران چین: آمریکا و اروپا 60 درصد واکسن های کرونای جهان را احتکار کردند

تهران- خبرنگاران- هووا چون یینگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین یک شنبه شب در پیغام توییتری بیان کرد بعضی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا ، چین را تهدیدی برای جهان توصیف می نمایند این در حالی است که آنها 60 درصد واکسن های (کرونا) کل جهان را احتکار نموده اند...

27 فروردین 1400

برای قرارداد و حضور در پرسپولیس؛ فرشاد فرجی آپارتمان خود را فروخت! خبرنگاران

فرشاد فرجی که هنوز شش ماه دیگر با باشگاه شهرخودرو قرارداد دارد برای دریافت رضایتنامه از این باشگاه، آپارتمان مسکونی خود در شمال کشور را برای فروش گذاشته است!

22 فروردین 1400

گفت وگوی تلفنی ظریف و همتای ارمنستانی خبرنگاران

وزیر خارجه ارمنستان ومحمدجواد ظریف در تماسی تلفنی درباره مسائل دو جانبه تبادل نظر و بر اهمیت همکاری هماهنگ در پرداختن به چالش های جدید منطقه ای تاکید کردند.

22 فروردین 1400

نرم افزاری بومی برای بهینه سازی عملیات حفاری چاه های نفت و گاز طراحی شد خبرنگاران

شرکتی دانش بنیان کوشش کرد تا عملیات حفاری چاه ها در صنایع نفت و گاز را بهینه سازی کند. این کار دسترسی صنایع به محصولی داخلی را میسر کرد.

20 فروردین 1400

آموزش شیوه نامه های بهداشتی کلید اصلی عبور از چالش سفر است

ایرنا/ براساس سخنان مدرس و پژوهشگر حوزه گردشگری، آموزش شیوه نامه های بهداشتی کلید اصلی عبور از چالش سفر است.

19 فروردین 1400

حملات سایبری یک هزار میلیارد دلار خسارت زدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، گزارش جدی اطلس وی پی ان (یک سرویس پروکسی) نشان می دهد در 2020 میلادی جرایم سایبری بیش از یک هزار میلیارد دلار به اقتصاد جهان خسارت زده است.

17 فروردین 1400

اولین قیمت پراید در سال 1400 ، خودروهای هم قیمت پراید کارکرده

به گزارش خبرنگاران، سال 1399 سال سرانجام فراوری انواع پراید به جز پراید وانت بوده است. بنابراین دیگر در سال 1400 خبری از پراید سال نیست. اما در اولین قیمت ها پراید چقدر شده است؟

16 فروردین 1400
تعداد: (492)