گل محمدی: یک امتیاز و نتیجه مان در نیمه دوم برای من ارزشمندتر از یک برد بود، بازیکنانم نشان دادند چقدر عظیم هستند

به گزارش آسمان تو، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در نیمه دوم ملاقات مقابل گل گهر سیرجان ابراز رضایت کرد و تساوی مقابل این تیم را به اندازه یک برد ارزشمند دانست.

گل محمدی: یک امتیاز و نتیجه مان در نیمه دوم برای من ارزشمندتر از یک برد بود، بازیکنانم نشان دادند چقدر عظیم هستند

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از تساوی 3 - 3 تیمش مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیست و نهم لیگ برتر گفت: از استقبالی که در این شهر از ما شد و همچنین میزبانی تیم گل گهر تشکر می کنم. آغاز خوبی در بازی نداشتیم و سیدعلی (داور مسابقه) یک اخراج خیلی سخت گیرانه داشت و در دقیقه 15 ما را 10 نفره کرد. فکر می کنم خیلی راحت در آن صحنه کارت قرمز داد. صحنه های مشابه و بدتر از آن را در فوتبال دیدیم، ولی خیلی راحت از آن گذشته اند.

وی اضافه کرد: در هر صورت نمی خواهم زیاد درباره داوری صحبت کنم. نیمه اول، نیمه خوبی برای ما نبود و هم اخراجی دادیم و هم دو گل دریافت کردیم که کارمان را سخت کرد. در نیمه دوم برای جبران آمدیم و خیلی خوب بازی کردیم و حتی توانستیم از حریف جلو بیفتیم. از بازیکنانم تشکر می کنم بابت این ذهنیت خوبی که بعد از 10 نفره شدن و دریافت دو گل داشتند. این یک امتیاز و این نتیجه ای که در نیمه دوم به دست آوردیم برای من بیشتر از یک برد ارزشمند بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان توضیح داد: این نتیجه به شخصیت تیم و ذهنیت عظیم بازیکنان یاری می نماید که در آینده اگر اتفاقی افتاد بتوانند نتیجه را جبران نمایند. فکر می کنم امروز بازیکنان مان شخصیت بالای خودشان را نشان دادند. در مجموع در نیمه اول خوب نبودیم، ولی در نیمه دوم کاملاً بازی را در اختیار داشتیم. اگر امروز بازی را هم می بردیم حق مان بود. در هر صورت از بازیکنانم تشکر می کنم که امروز نشان دادند، چقدر بازیکنان عظیمی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1347

به "گل محمدی: یک امتیاز و نتیجه مان در نیمه دوم برای من ارزشمندتر از یک برد بود، بازیکنانم نشان دادند چقدر عظیم هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: یک امتیاز و نتیجه مان در نیمه دوم برای من ارزشمندتر از یک برد بود، بازیکنانم نشان دادند چقدر عظیم هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید