کارخانه سازه های فلزی آسمانه در شهرستان ری به بهره برداری رسید

کارخانه سازه های فلزی آسمانه به متراژ 2 هزار 100 مترمربع با اعتبار 50 میلیارد تومان و اشتغال بیش از 100 نفر با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

کارخانه سازه های فلزی آسمانه در شهرستان ری به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین کلنگ راه دوم به شهرک صنعتی شمس آباد به منظور تسهیل دسترسی صنعتگران و کارگران به زمین زده شد.

رضا رحمانی پس از این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت برای همه شهرک های صنعتی در زمینه های فراوری و برطرف مسائل زیرساختی مانند آب، برق، تصفیه خانه، راه و شهرسازی برنامه هایی دارد که به زودی با توجه به این بازدیدها و آنالیز تمهیدات لازم اتخاذ خواهد شد.

رحمانی با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان فعالیت و اشتغال کارگران در کارخانه ها را بسیار مسرت بخش و بیانگر شکست دشمنان دانست و ادامه داد: فراوریی بسیاری از این کارخانه ها صادراتی بوده و نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران در زمینه بسیاری از کالاهای وارداتی به خودکفایی رسیده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شعار سال، ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای به فراوری و اشتغال دارند و به همه دستگاه ها توصیه داشتند تا با فراوری و اشتغال به برطرف مسائل موجود اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: فراوری و اشتغال ضامن برطرف مسائل مالی خواهد بود بنابراین برای رونق فراوری و اشتغال لازم است مسائل شهرک های صنعتی همچون شهرک صنعتی شمس آباد مرتفع گردد.

رحمانی با اشاره به حل مسائل آب و برق شهرک صنعتی عباس آباد، گفت: امیدوار هستیم تا سرانجام سال با کلنگ زنی که امروز در راستای احداث راه دوم شهرک صنعتی شمس آباد انجام می گردد مسائل آب و برق این شهرک صنعتی نیز مرتفع گردد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان نمود: با توجه به شرایط کنونی می توان گفت کارخانه سازه های فلزی که با اشتغال 100 نفر فعالیت می نماید چیز کمی نیست چرا که در راستای برطرف بیکاری یاری شایانی به جامعه می نماید.

وی با اشاره به اینکه با رونق فراوری و اشتغال زنجیره فعالیت ها راه می افتد، گفت: تسهیل امور برای فراوری و اشتغال لازم و لازم است و بی توجهی به آن خیانت به مردم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 شهریور 1398 بروزرسانی: 3 شهریور 1398 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 311

به "کارخانه سازه های فلزی آسمانه در شهرستان ری به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانه سازه های فلزی آسمانه در شهرستان ری به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید