هاشمی: سیاست ما در بازی های آسیایی اندونزی، کسب مدال طلای بیشتر و حفظ صندلی قبلی است

به گزارش آسمان تو، رئیس کمیته ملی المپیک گفت: سیاست ما در بازی های آسیایی 2018 اندونزی، کسب مدال های طلای بیشتر در این دوره و حفظ صندلی قبلی است که البته کار سختی است.

هاشمی: سیاست ما در بازی های آسیایی اندونزی، کسب مدال طلای بیشتر و حفظ صندلی قبلی است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری جلسه روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان در همدان گفت: برگزاری این گونه نشست ها باعث ایجاد همدلی در سراسر کشور می گردد. مجموعه ورزشی شهید حاج بابایی مریانج که در آن هستیم ظرفیت بسیار بالایی برای میزبانی های کشوری و فرامرزی دارد و باید از امکاناتی که در این سال ها دولت فراهم نموده نهایت استفاده را ببریم.

هاشمی با بیان اینکه در تاریخ 70 ساله حضور ایران در المپیک ورزشکاران استان همدان دو مدال المپیکی و صدها مدال آسیایی داشتند، تاکید نمود: این قول را می دهیم که با هماهنگی بیشتر با استاندار محترم از پتانسیل بالای استان استفاده کنیم و ظرفیت های بالای ورزشی همدان روز به روز با یاری همه روسای فدراسیون ها تقویت گردد.

رئیس کمیته ملی المپیک عملکرد کاروان ایران در بازی های داخل سالن ترکمنستان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: ما بین 64 کشور با 36 طلا، 23 نقره و 59 برنز به مقام سوم رسیدیم. از 20 رشته ای که با 207 ورزشکار شرکت کردیم در 16 رشته به مدال رسیدیم و نسبت به دوره قبل سه پله صعود داشتیم.

هاشمی در مورد انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک که 12 آبان برگزار می گردد، اعلام نمود: این انتخابات باعث می گردد که امور ورزشکاران به خودشان سپرده گردد. 57 ورزشکار از 18 رشته در این انتخابات ثبت نام کردند و ما جزء 30 کشور جهان هستیم که این کمیسیون را داریم که نشانگر دموکراسی کامل در تمام بخش های جمهوری اسلامی از جمله ورزش است.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اهمیت بالای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا تاکید نمود: ستاد عالی این بازی ها به ریاست دکتر سلطانی فر تشکیل و سیاست های کلی اتخاذ شده است. بزودی جلسات تخصصی هم با روسای فدراسیون ها در این خصوص برگزار می گردد. ما در دوره قبلی با 57 مدال پنجم شدیم و سیاست ما کسب مدال های طلای بیشتر در این دوره و حفظ صندلی قبلی است که البته کار سختی است. بازی های آسیایی جاکارتا از مرداد سال آینده در 40 رشته و 462 ماده برگزار می گردد که رشته های متعددی به این بازی ها اضافه و 4 رشته هم حذف شده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 550

به "هاشمی: سیاست ما در بازی های آسیایی اندونزی، کسب مدال طلای بیشتر و حفظ صندلی قبلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: سیاست ما در بازی های آسیایی اندونزی، کسب مدال طلای بیشتر و حفظ صندلی قبلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید