نتایج بخش دانش آموزی یازدهمین جشنواره عکس رشد اعلام شد

به گزارش آسمان تو، تهران (پانا) - با خاتمه فرایند داوری عکس های راه یافته به جشنواره عکس رشد در بخش دانش آموزی، عکس های راه یافته به نمایشگاه جشنواره عکس رشد معین شدند.

نتایج بخش دانش آموزی یازدهمین جشنواره عکس رشد اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، پرویز قراگوزلی، دبیر یازدهمین جشنواره یازدهمین جشنواره عکس رشد ضمن اعلام این خبر گفت: دانش آموزان از مخاطبان جدی جشنواره عکس رشد بوده و هستند. این جشنواره با هدف جذب مخاطبان فرهنگی، شامل معلمان، هنرآموزان، هنرجویان و دانش آموزان فعالیت می نماید.

دبیر جشنواره عکس رشد، با اشاره به 4149 عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره بیان داشت: انتخاب عکس ها در مرحله نخست توسط هیئتی پنج نفره انجام شد. با تأیید 2340 عکس، داوری عکس های این گروه سنی را سه هنرآموز هنرستان شروع کردند. پس از سه مرحله داوری فشرده، تعداد 70 عکس به نمایشگاه جشنواره عکس رشد راه یافتند. هیئت انتخاب این دوره از جشنواره را آقایان مهدی صفری، مجید ذاکر، حجت الله عطایی و خانم ها اعظم لاریجانی و خدیجه بختیاری تشکیل داده بودند.

بنا به گفته دبیر یازدهمین جشنواره عکس رشد، ناصر محمدی (از شهر زنجان، هنرآموز رشته عکاسی)، سلیمان گلی (از شهر تربت حیدریه، هنرآموز رشته عکاسی) و آیین شاهرودی (از شهر تهران؛ هنرآموز رشته عکاسی) داوری این بخش را انجام داده و به سرانجام رسانده اند.

نتایج بخش های بزرگسال جشنواره عکس رشد که شامل عکاسان آزاد و فرهنگی است و نیز سه موضوع مشارکتی، در روزهای آینده نهایی و اعلام خواهد شد. این سه موضوع عبارت اند از: زندگی، تحصیل و کار در سایه کرونا، با مشارکت دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش؛ سبک زندگی فرهنگیان شاغل و بازنشسته، با مشارکت مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛ مهدویت، با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج).

مراسم سرانجامی جشنواره عکس رشد به صورت نیمه حضوری و با دعوت از برگزیدگان استان های تهران، البرز و قم، و نیز به صورت وبیناری با مشارکت مدیران آموزش و پرورش استان ها، روز دوشنبه چهارم اسفند ماه 99 در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار خواهد شد.

نتایج و اسامی عکاسان دانش آموز راه یافته به نمایشگاه جشنواره عکس رشد در وب سایت جشنواره و در نشانی http://ax11.roshd.ir قابل رؤیت است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1659

به "نتایج بخش دانش آموزی یازدهمین جشنواره عکس رشد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج بخش دانش آموزی یازدهمین جشنواره عکس رشد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید