ملی پوش واترپلو: تنها 56 درصد قراردادمان را گرفتیم، 2 پیشنهاد از صربستان داشتم

به گزارش آسمان تو، ارشیا الماسی گفت: در حالی که هفته گذشته فدراسیون انتها لیگ برتر واترپلو را اعلام نمود اما هنوز هیچ صحبتی برای پرداخت مابقی مبلغ قرادادها نیست.

ملی پوش واترپلو: تنها 56 درصد قراردادمان را گرفتیم، 2 پیشنهاد از صربستان داشتم

ملی پوش واترپلو در گفت و گو با آسمان تو، در مورد شرایط تمرینی خود گفت: تمامی استخرهای سرپوشیده که تعطیل است و نمی توان اردوهای تیم ملی را شروع کرد. فقط استخرهای روباز را می توان استفاده کرد که با سایر هم تیمی ها هماهنگ می کنیم و در یکی از استخرهای روباز تمرین می کنیم. تمرینات بدنسازی را هم انفرادی انجام می دهیم.

وی در مورد مسابقات قهرمانی آسیا واترپلو در آذرماه گفت: هنوز که از سوی کادر فنی و یا فدراسیون چیزی به ما گفته نشده است. هر روز هم شرایط به دلیل ویروس کرونا بدتر می گردد و هیچ چیز معین نیست. با رییس فدراسیون هم که صحبت می کردم گویا تاریخ بازگشایی استخرها معین نیست. باید ابتدا استخرها باز گردد و اردوهای تیم ملی شروع گردد. آن زمان تاریخ مسابقات هم اعلام می گردد.

وی در مورد پیشنهاد از تیم های خارجی گفت: دو سال پیش در صربستان بازی می کردم. سال جاری هم دو پیشنهاد از تیم های صربستانی داشتم. با یکی از تیم ها صحبت ها انجام شد اما به خاطر شرایط پیش آمده لغو شد. با تیم دیگر هم سر قرارداد و رفت و آمد به توافق نرسیدیم. این گونه شد که با یکی از پیشنهادها به توافق نرسیدم و یک پیشنهاد هم که رد شد.

لژیونر واترپلو اضافه نمود: اکنون هم که به سبب شرایط موجود و شیوع کرونا همه چیز تعطیل و نامعین است. در حال حاضر هیچ پیشنهادی ندارم. اگر بخواهند لیگ های داخلی و یا خارجی را از اواخر شهریور شروع نمایند فرصت هست و می توان روی آن ها فکر کرد.

ملی پوش واترپلو گفت: سال گذشته در تیم دانشگاه آزاد بازی کردم. فدراسیون و کمیته فنی خاتمه لیگ برتر را اعلام کردند. ما دوم شدیم و پرسپولیس قهرمان شد. ما هنوز تنها 56 درصد از مبلغ کل قرارداد را گرفته ایم و هنوز هیچ صحبتی در مورد سایر مبالغ نیست. سقف قراردادهای ما در واترپلو نسبت به سایر رشته ها بالا نیست و 50 تا 60 میلیون تومان است.

وی گفت: تیم پرسپولیس که هیچ پرداختی هم نداشته است. بازیکنان خوبی در آن تیم بودند ولی هنوز نتوانستند هیچ پولی دریافت نمایند. مبالغ قراردادی ما بالا نیست ولی همان هم پرداخت نمی گردد. اکنون با وجودی که خاتمه لیگ اعلام شده اما هیچ صحبتی برای پرداختی ها نمی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1322

به "ملی پوش واترپلو: تنها 56 درصد قراردادمان را گرفتیم، 2 پیشنهاد از صربستان داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش واترپلو: تنها 56 درصد قراردادمان را گرفتیم، 2 پیشنهاد از صربستان داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید