عضو هیئت مدیره پرسپولیس: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟، اراده قهرمانی در تیم ما وجود دارد

به گزارش آسمان تو، عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هرچه دارد در زمین می گذارد ولی از آن طرف هم خیلی تحمل می نماید و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اعتراضی هم نمی نماید؟

عضو هیئت مدیره پرسپولیس: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟، اراده قهرمانی در تیم ما وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، محمد علی پور عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در آستانه ملاقات این تیم مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس یک تیم عظیم است و طرفداران زیادی که در کشورمان و دنیا دارد، طبیعتاً انتظارات هم از این تیم زیاد است. با توجه به این انتظارات اگر بخواهیم مرور کنیم به نظرم پرسپولیس در این مدت خوب حرکت نموده است. نسبت به امکانات و شرایط موجود و بیماری کرونا که تمام دنیا را گرفتار نموده است، به نظرم پرسپولیس در این مدت باکیفیت است و رو به جلو حرکت نموده است.

وی اضافه نمود: تغییراتی زیاد هم در تیم اجرا شده و شاید 40 تا 50 درصد تیم تغییر نموده است. این که تیم به سرعت شکل گرفت و بازی باکیفیتی را ارائه داد، مدیون کوشش کادر فنی به خصوص گل محمدی و دستیارانش است. به جرئت تمام مردم کشور پرسپولیس را تحسین کردند و این تیم جنبه ملی پیدا کرد. مسائل مختلفی هم در باشگاه وجود دارد و نمی گردد گفت یک روز همه این مسائل تمام می گردد. تمام باشگاه های دنیا مسائلی دارند اما حالا برای ما کمی کمتر یا بیشتر و نوعش متفاوت است. یکی از موضوعات اصلی شاید مسائل اقتصادی است که ناراحتی ایجاد می نماید و سرچشمه حاشیه ها همین مسائل است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس توضیح داد: باشگاه قبلاً اقدامات خوبی در این زمینه انجام داد و اخیراً هم پس از تغییراتی که در پست مدیرعامل به وجود آمد، سمیعی توانست فضای خیلی خوبی ایجاد کند و مسائل اقتصادی هم تا حدود خوبی مرتفع شد. بچه ها هم باید به حق و حقوق خود برسند و من به آن احترام می گزارم. اخیراً من یک چیزهایی می شنوم که من که در باشگاهم این چیزها را ندیدم. توقع بچه ها بسیار باندازه و بجا است و توقع یک بازیکن ایده آل پرسپولیس را دارند و شرایط را هم درک می نمایند.

بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هرچه دارد در زمین می گذارد ولی از آن طرف هم خیلی تحمل می نماید و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اعتراضی هم نمی نماید؟ فکر نمی کنم تیمی این طور باشد، شاید یکی، دو تیم باشد، ولی من فکر نمی کنم تیمی این طور باشد.

علی پور اضافه نمود: پس می توانیم جمع بندی کنیم از همه لحاظ تیم خوبی داریم. بازیکنان از همه لحاظ درک می نمایند و با کادر فنی هماهنگ هستند. در همین چند روز که در قطر به آن ها نزدیک هستم، فضای تیم را می بینم، این فضای صمیمی حاکم بر تیم خیلی ایده آل است. الآن در دنیا تمام تاکتیک ها و آمادگی بدنی را 50 درصد در نظر می گیرند و آمادگی روانی را هم 50 درصد برای موفقیت سهیم می دانند. کادر فنی خیلی به بازیکنان نزدیک و تیم خیلی شاداب است. واقعاً به معنای واقعی نشان می دهد که یک تیم هستند و وقتی از دور نگاه می کنید، فکر می کنید همه یک نفر هستند. به نظر من شرایط بسیار خوب و ایده آل است و بچه ها با پشتکار خیلی محکم می گویند ما قهرمان می شویم.، این اراده وجود دارد و فکر می کنم بچه ها موقع خواب، غذا خوردن و تمرین هم همین فکر را می نمایند. بچه ها تصمیم گرفتند پیروز شوند و این خیلی مهم است. من فکر می کنم فوتبال ایران استحقاق قهرمانی را هم دارد و باید نشان دهد سطح ما بالاتر از آسیا است.

وی درباره اینکه چقدر به قهرمانی پرسپولیس امیدوار است، عنوان نمود: من اعتقاد دارم در زمین فوتبال هزاران اتفاق می افتد. در خیلی از مسابقات عظیم دنیا اتفاقات عجیب افتاده است، اما من فکر می کنم پرسپولیس استحقاق پیروزی در فینال را دارد، این اراده را هم دارد. پیش بینی من این است که می توانیم قهرمان آسیا شویم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که چه نتیجه ای را برای فینال پیش بینی می نماید، گفت: خیلی سخت است نتیجه را پیش بینی کنم ولی به طورکلی احساس من پیروزی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1556

به "عضو هیئت مدیره پرسپولیس: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟، اراده قهرمانی در تیم ما وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیئت مدیره پرسپولیس: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟، اراده قهرمانی در تیم ما وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید