لغو ابلاغیه غیرقانونی انجمن شرکت های هواپیمایی، بلیت هواپیما کف قیمت ندارد

به گزارش آسمان تو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو ابلاغیه اخیر انجمن شرکت های هواپیمایی در مورد معین کف نرخی بلیت هواپیما اطلاع داد.

لغو ابلاغیه غیرقانونی انجمن شرکت های هواپیمایی، بلیت هواپیما کف قیمت ندارد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، میراکبر رضوی با یادآوری این که طی روز های اخیر انجمن شرکت های هواپیمایی با ابلاغ صورتجلسه ای به شرکت های هواپیمایی با مشخص کف نرخی، حداقل قیمت فروش بلیت در پرواز های داخلی را 600 هزار تومان اعلام نموده بود، اظهار کرد: با توجه به مغایرت صورتجلسه فوق با آخرین مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری مبنی بر حذف کف نرخی از قیمت بلیت هواپیما، سازمان هواپیمایی کشوری موضوع فوق را پیگیری و بر این اساس، انجمن شرکت های هواپیمایی با ارسال نامه خطاب به مدیران عامل شرکت های هواپیمایی مصوبه فوق را ملغی کرد.

وی تاکید نمود: تمامی شرکت های هواپیمایی موظف هستند ضمن حذف کف نرخی از قیمت بلیت و اعلام مراتب به تمامی کانال های فروش و توزیع خود، بلیت پرواز های داخلی را حداکثر تا سقف نرخی مشخص شده به تفکیک جهت های پروازی که در تارنمای انجمن شرکت های هواپیمایی جهت اطلاع عموم منتشر شده است بفروش برسانند.

وی اضافه کرد: هیچ کدام از شرکت های هواپیمایی مجاز به مشخص کف نرخی یا فروش با قیمت بالاتر از نرخ اعلام شده نیستد و در صورت مشاهده تخطی از مراتب فوق، با متخلفان بر اساس قوانین و مقررات موضوعه برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2259

به "لغو ابلاغیه غیرقانونی انجمن شرکت های هواپیمایی، بلیت هواپیما کف قیمت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو ابلاغیه غیرقانونی انجمن شرکت های هواپیمایی، بلیت هواپیما کف قیمت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید