علی نژاد: فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است

به گزارش آسمان تو، معاون وزیر ورزش گفت: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از فدراسیون انجمن های ورزشی حمایت خواهد نمود چون این فدراسیون به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است.

علی نژاد: فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در مجمع سالیانه فدراسیون انجمن های ورزشی با مطلوب ارزیابی کردن گزارش حسابرسی این فدراسیون گفت: ارائه این گزارش نشان از انضباط اقتصادی در این فدراسیون است ولی باز هم نیازمند برنامه ریزی بهتر هستیم که همه انجمن های این فدراسیون بتوانند به موفقیت برسند و در چند رشته که رشد قابل توجهی داشته ایم بتوانیم در قاره آسیا مدال آوری کنیم.

وی اضافه نمود: فدراسیون انجمن های ورزشی محلی است برای رشد و ارتقای رشته هایی که هنور نمی توانند به عنوان یک فدراسیون استقلال داشته باشند، باید به این رشته ها یاری کرد که بتوانند این استقلال را پیدا نمایند. چند انجمن زیرمجموعه این فدراسیون هستند که توسط کمیته ملی المپیک به رسمیت شناخته شده اند و در این مدت نشان دادند که می توان روی مدال آوری این رشته ها حساب باز کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: اساساً فدراسیون هایی که مثل فدراسیون انجمن های ورزشی تک رشته ای نیستند اداره کردن آنها سخت است و آقای علی پور در این سال ها به خوبی توانسته این فدراسیون را راهنمایی کند.

وی گفت: در چند رشته زیرمجموعه این فدراسیون از جمله سپک تاکرا رشد قابل توجهی داشته ایم هرچند این رشته ها نیازمند سرمایه گذاری بیشتر هستند تا زمینه ساز اتفاقات خوب و مدال آوری گردد. سپک تاکرا می تواند جزو اهداف ما برای بازی های آسیایی 2022 باشد.

علی نژاد توضیح داد: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از این فدراسیون حمایت خواهد نمود چون فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1827

به "علی نژاد: فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: فدراسیون انجمن های ورزشی به عنوان بازوی توانمند وزارت ورزش و جوانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید