بازدید شبانه وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی

به گزارش آسمان تو، به گزارش خبرنگاران، در ابتدای این جلسه علیرضا دبیر ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین علی (ع) با اشاره به حمایت های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی گفت: ابتدا از کوشش ها و حمایت های آقایان سلطانی فر، صالحی امیری و علی نژاد تشکر و قدردانی می کنم.

بازدید شبانه وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان مسائل کشتی را دنبال می نماید و تا جایی که می توانند هم وزارت ورزش و هم کمیته ملی المپیک به کشتی یاری می نمایند.

در ادامه محمد بنا گفت: ما در اردوها واقعاً راحت هستیم و یکی از بهترین اردوهای ما در حال برگزاری است و امیدواریم که بتوانیم در رقابت های پیش رو پیروز باشیم.

غلامرضا محمدی نیز توضیح داد: اردوهای خوبی را پشت سر می گذاریم و کشتی گیران خود را آماده حضور در رقابت های کسب سهمیه و پس از آن المپیک می نمایند.

حسن یزدانی و محمدعلی گرایی به عنوان نمایندگان کشتی گیران آزاد و فرنگی کار نیز از وزیر ورزش درخواست کردند که در سال المپیک از کشتی و کشتی گیران حمایت ویژه به عمل آورند و حامی قهرمانان باشند.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در جمع ملی پوشان با تبریک میلاد مولای متقیان علی (ع) گفت: کشتی ورزش اول و پرافتخارترین ورزش کشور محسوب می گردد و ما همانطور که قبلاً از کشتی حمایت نموده ایم بازهم حمایت می کنیم و نگاه ویژه ای به این رشته داریم.

وی ادامه داد: در ستاد بازی های المپیک رئیس فدراسیون گزارش ها را به ما می دهد و به غیر از آن نیز جلسات خصوصی و دو نفره با دبیر داریم و من در جریان تمامی مسائل کشتی هستم.

وزیر ورزش در خاتمه اعلام نمود: شما کشتی گیران بدون هیچ حاشیه و دغدغه ای به تمرینات خود بپردازید و بر روی آن متمرکز باشید و ما نیز در کنار شما هستیم و هر کاری که از دستمان بر بیاید برای پیروزیت شما انجام خواهیم داد.

در خاتمه این ملاقات سلطانی فر به همراه رئیس فدراسیون بر سر مزار شهید گمنام واقع در محوطه باز خانه های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده حضور یافت و با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1674

به "بازدید شبانه وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید شبانه وزیر ورزش از اردوی تیم های ملی کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید