عبداللهی: پول بیاید، مدیریت پارس جنوبی پاسخ تماس ها را می دهد، چرا به همه پرونده های یک مدیر سریع رسیدگی می گردد؟

به گزارش آسمان تو، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که در صورت واریز تمام پول پرداختی وزارت نفت به این باشگاه، سرپرست پارس جنوبی به تماس ها پاسخ می دهد.

عبداللهی: پول بیاید، مدیریت پارس جنوبی پاسخ تماس ها را می دهد، چرا به همه پرونده های یک مدیر سریع رسیدگی می گردد؟

حمیدرضا عبداللهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آسمان تو، درباره اینکه گفته می گردد تیم فوتبال پارس جنوبی قرار است تمرینات خود را از این هفته آغاز کند، گفت: گفته بودند می توانیم تمرینات را از 15 اردیبهشت از سر بگیریم که این اتفاق نیفتاد. منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ هستیم تا تمرینات را آغاز کنیم.

وی درباره آغاز مجدد رقابت های لیگ برتر فوتبال توضیح داد: هر کسی از منافع خودش صحبت می نماید، اما اگر قرار است سلامتی یک نفر هم آسیب ببیند، بهتر است مسابقات برگزار نگردد. عوامل برگزاری رقابت ها، داوران و آسمان تو هم در بازی ها دخالت دارند و ممکن است سلامت آنها به خطر بیفتد.

مربی پارس جنوبی درخصوص سرنوشت لیگ نوزدهم اظهار داشت: اگر برنامه ها به گونه ای باشد که به مسابقات سال آینده لطمه ای نزند، بهتر است رقابت های سال جاری ادامه یابد. البته باید در نظر داشته باشیم که لیگ سه ماه تعطیل بوده و بعضاً اتفاقاتی در زمین مسابقه می افتد که از دست ما خارج است.

عبداللهی درخصوص گلایه بعضی بازیکنان از مدیریت باشگاه و اینکه گفته شد سرپرست باشگاه پارس جنوبی، پاسخی به تماس بازیکنان نمی دهد، به آسمان تو گفت: یکی دو بازیکن چنین شرایطی دارند. تا به امروز بیشتر بازیکنان 50 درصد حقوق خود را دریافت نموده اند و مطالبات آنها از سال های گذشته پرداخت شده است. اگر به جامانده پول وزارت نفت پرداخت گردد، مدیریت حتماً به تماس ها پاسخ می دهد. مرادی کوشش می نماید پول اعضای تیم را پرداخت کند و با طلبکاران به توافق برسد.

وی درخصوص حکم کسر شش امتیاز از پارس جنوبی بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه مطرح نمود: در نامه مورد نظر از کسر امتیاز صحبتی نشده، اما مدیریت باشگاه به دنبال پرداخت مبلغ مورد نظر است. نباید اینگونه باشد که کسی با ارتباط به حقش برسد و اعضای تیم کارون اروند خرمشهر هنوز پولی نگرفته باشند.

مربی پیشین تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر با اشاره به عدم پرداخت اعضای این تیم گفت: چگونه یک مدیر لیگ رجحان هر پرونده ای به کمیته شرایط می برد، سریع به آن رسیدگی می گردد و حکم هم می گیرد، اما در پرونده اروند خرمشهر با گذشت یک سال، هیچ اتفاقی نیفتاده است؟ فدراسیون فوتبال تیم را بدون اینکه پولی بگیرد، معامله نموده و داماش هم به راحتی کارهایش را انجام می دهد.

عبداللهی با بیان اینکه 50 خانواده درگیر این پرونده هستند، توضیح داد: هتل المپیک از باشگاه کارون شکایت کرد که کمیته شرایط گفت این پرونده به بیزینس مرتبط است و یک دادگاه عادی باید به آن رسیدگی کند اما این پرونده (شکایت هتل یزدان از پارس جنوبی) را فوتبالی دانستند و رای را صادر کردند. با همین سرعت به شرایط داماش رسیدگی و این تیم را به کسر شش امتیاز و محرومیت از جذب بازیکن محکوم نمایند.

وی با انتقاد از رئیس کمیته شرایط اظهار داشت: چرا نورشرق در اینجا (پرونده پارس جنوبی) حساسیت به خرج داده و شکایت ما از داماش برای او اهمیتی ندارد؟ این سیاستِ یک بام و دو هواست. پارس جنوبی بدهی دارد و باید به همه پرونده ها رسیدگی گردد، اما سرعت و قاطعیت باید در سایر پرونده ها هم باشد که این اتفاق نمی افتد.

نمی دانم چه کسی پشت داماش است که فدراسیون فوتبال و نورشرق به پرونده اش اهمیت نمی دهند و کسی نمی تواند کاری کند.، مربی پارس جنوبی ضمن بیان این جمله یادآور شد: خوب است که نورشرق حق را به حقدار می دهد، اما حق 50 خانواده را هم از داماش بگیرد. به پرونده این مدیر فوتبالی نه فقط برای ما، بلکه برای شهر خودرو هم سریع رسیدگی شد و رسیدگی به پرونده شکایت ما از مهدی ترکمان که به سپاهان رفت، به این سرعت نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1150

به "عبداللهی: پول بیاید، مدیریت پارس جنوبی پاسخ تماس ها را می دهد، چرا به همه پرونده های یک مدیر سریع رسیدگی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی: پول بیاید، مدیریت پارس جنوبی پاسخ تماس ها را می دهد، چرا به همه پرونده های یک مدیر سریع رسیدگی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید