سفارت روسیه: آمریکا قدرت نمایی و عرض اندام در دریای سیاه را متوقف کند

به گزارش آسمان تو، سفارت روسیه در واشنگتن در واکنش به مانورهای آمریکا در دریای سیاه گفت، مسکو از آمریکا می خواهد تا قدرت نمایی و عرض اندام بی ملاحظه خود در دریای سیاه را متوقف کند.

سفارت روسیه: آمریکا قدرت نمایی و عرض اندام در دریای سیاه را متوقف کند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از خبرگزاری تاس، سفارت روسیه در واشنگتن در توییتی گفت: ما از ارتش آمریکا می خواهیم تا قدرت نمایی و عرض اندام بی ملاحظه را متوقف کند و مراقب آب های قلمرویی آمریکا باشد. صلح و ثبات دریای سیاه هیچ نیازی به مداخله خارجی ندارد.

سفارت روسیه در واشنگتن اضافه نمود: به نظر می رسد که یگان ششم آمریکا نمی تواند برای پیدا کردن دشمنی در دریای سیاه منتظر بماند. آمریکا با استیصال به دنبال بهانه ای برای تقویت حضورش در این منطقه است و در حال حاضر این کار را به بهانه مانورهای جنگی انجام می دهد.

یگان ششم آمریکا پیش تر گزارش داد که ناوهای آمریکا و ترکیه با پشتیبانی دو جنگنده اف-16 ترکیه مانورهای مشترکی را در دریای سیاه برگزار کردند.

وزارت امور خارجه روسیه بارها اعلام نموده که حضور ناوهای کشورهای خارج از این منطقه در دریای سیاه نمی تواند به ثبات در این منطقه یاری کند. این در حالی است که آمریکا تاکید دارد در چهارچوب پیمان مونترو عمل می نماید و مانورها را در آب های بین المللی برگزار می نماید.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1655

به "سفارت روسیه: آمریکا قدرت نمایی و عرض اندام در دریای سیاه را متوقف کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت روسیه: آمریکا قدرت نمایی و عرض اندام در دریای سیاه را متوقف کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید