سرمربی سابق ایران روی نیمکت تیم مطرح اروپایی؟ ، پاسخ من این پیشنهاد واضح است!

به گزارش آسمان تو، بعد از حذف بلژیک، روبرتو مارتینز از سرمربیگری این تیم استعفا کرد تا رسانه های بلژیک حدس ها را برای انتخاب سرمربی نو شروع نمایند.

سرمربی سابق ایران روی نیمکت تیم مطرح اروپایی؟ ، پاسخ من این پیشنهاد واضح است!

به گزارش خبرنگاران تیم ملی فوتبال بلژیک در مسابقات جام جهانی 2022 قطر عملکرد سئوال برانگیزی داشت و در مرحله گروهی این رقابت ها حذف شد. بعد از حذف بلژیک، روبرتو مارتینز از سرمربیگری این تیم استعفا کرد تا رسانه های بلژیک حدس ها را برای انتخاب سرمربی نو شروع نمایند.

یکی از این نفرات، مارک ویلموتس است که از سال 2012 تا 2016 سرمربی بلژیک بود و کارنامه قابل قبولی در این تیم از خود بر جای گذاشت. ویلموتس البته بعد از بلژیک، نتوانست دوران خوب مربیگری اش را در ساحل عاج و ایران تکرار کند و ناکامی های بزرگی را تجربه کرد.

ویلموتس روز گذشته در مصاحبه با یکی از رسانه های بلژیک، به احتمال بازگشتش به تیم ملی این کشور واکنش نشان داد و این موضوع را منتفی دانست.

ویلموتس گفت: راستش، نه. من قبلاً این کار را نموده ام و دیگر نمی خواهم آن را انجام دهم. این واضح است.

وی درباره اینکه چه کسی را برای راهنمایی بلژیک به جای مارتینز پیشنهاد می نماید؟ اظهار کرد: نظر من توماس فرمالین است. چرا همواره باید سراغ مربیان مسن تر برویم؟ وینسنت کمپانی هم گزینه بسیار خوبی خواهد بود اما او الان آزاد نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2339

به "سرمربی سابق ایران روی نیمکت تیم مطرح اروپایی؟ ، پاسخ من این پیشنهاد واضح است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی سابق ایران روی نیمکت تیم مطرح اروپایی؟ ، پاسخ من این پیشنهاد واضح است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید