جام ایران زمین کاراته به ایستگاه پانزدهم رسید

به گزارش آسمان تو، جام ایران زمین به عنوان یکی از منظم ترین تورنمنت های بین المللی ایران، در سالجاری نیز برگزار خواهد شد با این تفاوت که در این دوره به تیم ها و نفرات برتر نزدیک به 150 میلیون ریال جوایز نقدی پرداخت خواهد شد. هیتوشی کاسویا به عنوان بنیانگذار فدراسیون جهانی کاراته سبک WSKF و ناظر این رقابتها در این دوره نیز حضور خواهد داشت.

جام ایران زمین کاراته به ایستگاه پانزدهم رسید

این رقابتها در ادوار گذشته با حضور جمعی از بهترین های دنیا از جمله تقی اف، رافایل اقایف و اتایف آذربایجانی، مهدیزاده، پورشیب، عسگری و گنج زاده ستاره های کاراته ایران، گوگیتای گرجستانی و حتی طارق سر مربی فعلی تیم قزاقستان در سطح فنی بالایی برگزار می شد.

احمد صافی بنیان گزار WSKF ایران و پایه گذار این رویداد بین المللی علاوه بر موفقیت در داخل کشور، با استفاده از ارتباط و مناسبات خوب خود در عرصه دنیای باعث شده در هر سال شاهد پیشرفت کمی و کیفی این رقابتها باشیم. در این دوره نیز تاکنون حضور تیم های ملی کره جنوبی، هند و تیم هایی از گرجستان، عراق و عمان قطعی شده و کاراته کاهایی از ایتالیا، کانادا و قزاقستان نیز برای سفر به تهران اعلام آمادگی نموده اند.

سالهای قبل این رقابتها تحت عناوین مختلف از جمله جام ستارخان، خلیج فارس، شهدای دانشجو، ربع قرن فعالیت دانشگاه آزاد و موارد دیگر اجرا شده و همیشه فدراسیون کاراته حمایتهای ستادی و اجرای خوبی را بعمل آورده و دانشگاه آزاد هم در چند دوره مستقیم وارد عمل شده است. امید می رود در این دوره شاهد برگزاری رقابتهایی با کیفیت و کمیت خوبی باشیم.

شایان ذکر است کاسویا در جریان سفر به تهران علاوه بر نظارت بر مسابقات، برگزاری آزمون و سمینار هماهنگی و همچنین حضور در جشن 21 سالگی تاسیس این سبک در ایران را در دستورکار خود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 699

به "جام ایران زمین کاراته به ایستگاه پانزدهم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام ایران زمین کاراته به ایستگاه پانزدهم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید