برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان ستاد اجرایی فرمان امام، جوایز از 200 تا 500 میلیون تومان اعتبار برای محرومیت زدایی

به گزارش آسمان تو، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در نظر دارد به منظور اشاعه فرهنگ خدمت رسانی و محرومیت زدایی و همچنین تقدیر از فعالین این عرصه در سطح ملی و بین المللی رویدادی را با عنوان جایزه بین المللی احسان برگزار نماید.

برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان ستاد اجرایی فرمان امام، جوایز از 200 تا 500 میلیون تومان اعتبار برای محرومیت زدایی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آسمان تو به منظور اشاعه فرهنگ خدمت رسانی و محرومیت زدایی و همچنین تقدیر از فعالین این عرصه در سطح ملی و بین المللی،بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در نظر دارد رویدادی را با عنوان جایزه بین المللی احسان برگزار نماید.

براساس این گزارش ، جایزه احسان با هدف شناسایی افراد و گروه ها در زمینه های مختلف احسان و نیکوکاری میخواهد تا علاوه بر ترویج این قبیل فعالیتها در سطح جامعه بتواند گامی مهم را در جهت فرهنگ سازی فعالیت های عام المنفعه بردارد.

کلیه فعالین و گروه های مختلف مردمی می توانند با مراجعه به تارنمای www.ehsanaward.ir تا 30 تیر ماه 1399 در این رویداد شرکت و ثبت نام کنند.

همچنین افراد می توانند در صورتی که فرد و یا گروه احسان گری را میشناسند به وسیله تارنما و در قالب معرفی پویش احسان گر ثبت نام و آنها رامعرفی کنند.

این گزارش می افزاید: رویداد جایزه احسان در چهار محور گروه های مردمی فعال در عرصه احسان و نیکوکاری (سازمان های مردم نهاد، گروه های جهادی، موسسات خیریه، انجمن ها و ...)، فعالین اجتماعی عرصه احسان و نیکوکاری (ورزشکاران، هنرمندان، پزشکان، بانوان و ...)، بین الملل (فعالین داخلی و خارجی عرصه احسان ونیکوکاری) و نوآفرینی در عرصه احسان و نیکوکاری (اپلیکیشن، استارتاپ، تارنما و ...) برگزار خواهد شد.

براساس اعلام دبیرخانه این رویداد، به برترین های هر محور مبلغ 200 میلیون تومان و برگزیده نشان احسان نیز مبلغ 500 میلیون تومان اعتبار احسان تعلق میگیرد که این هدایا در قالب اعتبار احسان جهت هزینه کرد در مناطق محروم به این عزیزان اعطا می شود.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1179

به "برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان ستاد اجرایی فرمان امام، جوایز از 200 تا 500 میلیون تومان اعتبار برای محرومیت زدایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین دوره جایزه بین المللی احسان ستاد اجرایی فرمان امام، جوایز از 200 تا 500 میلیون تومان اعتبار برای محرومیت زدایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید