آخرین محدودیت های ترافیکی تابستان در جاده های شمال

به گزارش آسمان تو، محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 30 شهریور تا روز شنبه 2 مهر در جاده های مازندران اعمال می گردد.

آخرین محدودیت های ترافیکی تابستان در جاده های شمال

مرکز مدیریت راه های مازندران بیان کرد: محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 30 شهریورماه شروع می شود و تا روز شنبه 2 مهر ادامه دارد که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 2 مهر از محور های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز های چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز آدینه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز آدینه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به طور مقطعی یکطرفه انجام می شود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه و بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و آدینه مورخ های از محور هراز ممنوع می باشد.

اجرای این محدودیت ها منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می شود.

خبرنگاران مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2309

به "آخرین محدودیت های ترافیکی تابستان در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین محدودیت های ترافیکی تابستان در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید