پاتریک ویه را: دوست دارم ماریو بالوتلی را کتک بزنم و او را از چوب لباسی آویزان کنم!

به گزارش آسمان تو، سرمربی تیم فوتبال نیس اعتراف کرد که از حواشی مهاجم ایتالیایی این تیم به ستوه آمده است.

پاتریک ویه را: دوست دارم ماریو بالوتلی را کتک بزنم و او را از چوب لباسی آویزان کنم!

به گزارش آسمان تو ، پاتریک ویه را اعتراف کرد که وسوسه شده ماریو بالوتلی را به خاطر حواشی زیادی بازی اش در نیس کتک بزند اما جلوی خود را گرفته است.

مهاجم ایتالیایی تیم نیس در طول دوران بازیگری اش در تیم های مختلف با حرکات و اظهارات جنجالی اش بارها سرمربیان خود را عصبی نموده است و در یک مستند درباره تجربه مربیگری ویه را در تیم نیس، این مرد فرانسوی اعتراف کرد که او نیز جزو کسانی بوده که از دست سوپرماریو بسیار عصبانی شده است.

ویه را که خود در زمان بازیگری اش یکی از پرحاشیه های لیگ برتر انگلیس بود مدتی هم در تیم منچسترسیتی هم تیمی این بازیکن ایتالیایی بود، به نشریه اکیپ گفت: زمانی که ماریو کاری می نماید می خواهم جوابش را بدهم، یا فقط او به دیوار بکوبانم یا از یقه لباسش او را از چوب لباسی آویزان آویزان کنم، اما دیگر نمی توانم، چون دیگر بازیکن نیستم. من باید قبل از انجام هر کاری و گفتن هر چیزی دو بار به آن فکر کنم، چون هر حرکتی از من می تواند تأثیر بگذارد و من هم نمی خواهم برای از دست دادن بازیکنی فوق العاده ریسک کنم. من نمی خواهم چیزی بگویم که بعدها از آن پشیمان شوم. من کوشش می کنم که با صحبت هایم با او سازنده باشم.

در همین همین حال نشریه ژورنال دو دیمانش فرانسه مدعی شده است که بالوتلی دو حادثه دیگر در نیس که بالوتلی در متن آنها بوده اتفاق افتاده که از دید رسانه ها پنهان مانده است. چندی پیش (10 نوامبر) بالوتلی پس از تعویض شدن در بازی نیس مقابل تیم نیم با عصبانیت زمین بازی را ترک کرد. اکنون ژورنال دو دیمانش مدعی شده که او پس از این اتفاق به رختکن رفته و آنها را به هم ریخته و بعد از آن هم حاضر به مرتب کردن آن نشده است. این نشریه به حادثه دیگری هم اشاره دارد که در جریان تساوی بدون گل نیس مقابل گنگان اتفاق افتاده است. ظاهراً بالوتلی در خلال صحبت های بین دو نیمه ویه را رختکن را ترک نموده تا به سرویس بهداشتی برود. بالوتلی در این فصل لوشامپیونه فرانسه پس از گذشت 17 هفته از رقابت ها هنوز یک گل هم نزده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 176

به "پاتریک ویه را: دوست دارم ماریو بالوتلی را کتک بزنم و او را از چوب لباسی آویزان کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتریک ویه را: دوست دارم ماریو بالوتلی را کتک بزنم و او را از چوب لباسی آویزان کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید