نقاط محروم کشور، همچنان محروم اند

به گزارش آسمان تو، خبرنگاران/اصفهاننماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از قوانین را به اشتباه تصویب کرده ایم و امروز برایمان سخت است که بگوییم اشتباه کرده ایم.

نقاط محروم کشور، همچنان محروم اند

به گزارش آسمان تو، محسن کوهکن امروز(شنبه) در جلسه شورای اداری استان اصفهان، اظهار کرد: چهل سال است به نقاطی از کشور که گفته می شود محروم هستند اعتبارات ویژه اعطا می کنیم، منطقی است که این محرومیت باید در طول چهل سال ریشه کن می شد، اما نقاط محروم کشور همچنان محروم هستند.

وی ادامه داد: برخی از قوانین را به اشتباه تصویب کرده ایم و امروز برایمان سخت است که بگوییم اشتباه کرده ایم، دولت زمانی به نسیه خوری روی آورد. باید گفت اوراق مشارکت دولت را بدهکار می کند و صلاح نیست همواره بارهای مالی را بر دوش دولت بیندازیم، تنها اقدامی که دولت باید آن را به درستی انجام دهد صادر کردن مجوزها است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی، شرح داد: به علت یک بی توجهی پروژه ای که نیاز به اعتباری 270 میلیون تومانی داشت امروز نیاز به 1440 میلیارد تومان اعتبار دارد تا اجرا شود، در همین خصوص اگر تفویض اختیارات به شهرستان ها داده می شد بسیاری از پروژهای عمرانی حل می شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 671

به "نقاط محروم کشور، همچنان محروم اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقاط محروم کشور، همچنان محروم اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید