نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش آسمان تو، با توجه به تمدید محدودیت های کرونایی شهر تهران از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در مورد نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان اطلاعیه جدیدی صادر کرد.

نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، با توجه به تمدید محدودیت های کرونایی شهر تهران از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در مورد نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان اطلاعیه جدیدی صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تمدید محدودیت های کرونایی شهر تهران توسط ستاد ملی مدیریت کرونا و پیرو اطلاعیه شماره سوم معاونت پژوهشی مورخ 21 فروردین 1400 مبنی بر اعلام سطح 4 محدودیت در دانشگاه، به منظور مدیریت فعالیت های پژوهشی دانشجویان از این تاریخ تا اطلاع ثانوی، فعالیت پژوهشی در آزمایشگاه ها و کارگاه های پردیس مرکزی و دانشکده کشاورزی مشروط به رعایت موارد زیر در شرایط فی مابین سطح 3 و سطح 4 اعلام می گردد.

1- صدور مجوز فعالیت پژوهشی صرفا برای دانشجویان بومی و دانشجویانی که در حال حاضر در خوابگاه های تحت نظر دانشگاه ساکن هستند.

2- صدور مجوز فعالیت در آزمایشگاه توسط کمیته ایمنی دانشکده ها به تعداد محدود و الزاما برای موارد ویژه و ضروری با ظرفیت حداکثر 50% افراد مشمول سطح 3.

3- صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت و راهنمایی استاد راهنما و کمیته ایمنی دانشکده امکان پذیر است.

4- به منظور حفظ سلامت دانشجویان ضروری است کمیته ایمنی دانشکده ها نظارت کاملا سخت گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه ها اعمال نمایند. طی بازدید های سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل ها، مجوز ها بلافاصله لغو خواهد شد.

5- صدور مجوز فعالیت به روال گذشته و براساس تایید کمیته ایمنی دانشکده و ارسال اسامی افراد دارای مجوز به مدیریت حراست دانشگاه با امضاء ریاست دانشکده است. ارسال فهرست دانشجویان مشمول شرایط جدید به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی است.

6- فعالیت های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط است و هر گونه تغییر در موارد ذکر شده به وسیله اطلاعیه های آینده ابلاغ خواهد شد.

لازم به ذکر است در سطح 4 محدودیت های کرونایی، کلیه فعالیت ها در سطح دانشگاه متوقف خواهد شد و ورود به آزمایشگاه ها بسیار محدود و به منظور رسیدگی به موجودات زنده و تعمیر و نگهداری تانک های ازت و فریزر ها خواهد بود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در سطح 3 محدودیت ها نیز پژوهش های آزمایشگاهی که در صورت توقف، هزینه هنگفت اقتصادی ایجاد می نماید، پژوهش های آزمایشگاهی که در مراحل انتهایی هستند و طی چند هفته خاتمه می یابند، پژوهش های در حال اجرا روی موجودات زنده و سلول تا اولین مرحله ای که قابلیت توقف وجود داشته باشد و موارد پژوهشی آزمایشگاهی که تعهد انجام خدمات حیاتی دانشگاه به سایر ارگان ها مطرح باشد، با حداقل حضور در آزمایشگاه اجازه فعالیت خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1804

به "نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه فعالیت پژوهشی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید