نامه نمایندگان آمریکایی به دونالد ترامپ

به گزارش آسمان تو، خبرنگاران : 25 نماینده کنگره آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور، تروریستی خواندن انصارالله از سوی دولت کنونی آمریکا را محکوم کردند.

نامه نمایندگان آمریکایی به دونالد ترامپ

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در این نامه که به رهبری جورجی میکز رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا نگارش شده خطاب به مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا، از پیامد های فاجعه باری که این تصمیم با خود به همراه خواهد داشت خبر دادند و آن را تصمیمی عجولانه در روز های سرانجامی ریاست ترامپ بر کاخ سفید دانستند.

میکز در این نامه نوشت: این تصمیم ترامپ در روز های سرانجامی به یکی از بزرگترین بحران های انسانی در دنیا منجر خواهد شد و هزاران نفر در یمن را با فاجعه روبه رو می نماید.

در بخشی دیگر نیز میکز نوشت: تصمیم دولت ترامپ بسیار عجولانه بود و پیامد های آن نادیده گرفته شده است.

میکز همچنین با بیان آنکه این اقدام کار مارتین گریفیتس نماینده ویژه سازمان ملل در یمن، را با مشکل روبرو خواهد نمود، اضافه نمود: جهت سرانجام به جنگ یمن با موانع بسیاری روبه رو خواهد شد.

مایک پمپئو هفته گذشته خاطرنشان کرد وزارت خارجه آمریکا قصد خود برای تروریستی خاطرنشان کردن جنبش انصارالله را به کنگره این کشور خواهد رساند. در همین چارچوب رهبر انصارالله و دیگر مقامات این جنبش مردمی به فهرست تروریست های بین المللی اضافه نموده می شوند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1605

به "نامه نمایندگان آمریکایی به دونالد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه نمایندگان آمریکایی به دونالد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید