مقاله: با جشنواره های مونترال (فستیوال های مونترال) همراه شوید

به گزارش آسمان تو، این جشنواره هر سال از 11 تا 26 ژوئن برگزار میگردد. اگر دوستدار موسیقی ترکیبی با نمایش هستید، حتما در سفر با تور مونترال در این جشنواره شرکت کنید. مطئمن باشید از شرکت در این جشنواره پشیمان نخواهید شد. این جشنواره یکی از شاخه های هنرهای دیجیتالی محسوب میگردد.

مقاله: با جشنواره های مونترال (فستیوال های مونترال) همراه شوید

این جشنواره هر ساله در تاریخ 26 ژوئن تا 6 جولای برگزار می گردد. در میان هنرمندانی که در این جشنواره موسیقی حضور دارند، می توان به باتا، جورج بنسون، پیتر فرامپتون و … اشاره نمود. این جشنواره موسیقی عظیم آن قدر شهرت دارد که نام آن در کتاب گینس نیز ثبت شده است. در این جشنواره سه هزار خواننده و موسیقی دان حاضر می شوند. در فستیوال جاز مونترال 20 محوطه مخصوص برای اجرای بیش از 500 کنسرت آماده است.

این جشنواره از 26 تا 30 ماه ژوئن برگزار می گردد. در این جشنواره می توانید از صنایع دستی مونترال، نقاشی ها، مجسمه ها و… دیدن کنید. این جشنواره دوست داشتنی در جایی بین خیابان سنت اوبرت و پپینو برگزار می گردد.

این موسیقی که موسیقی مجلسی نام دارد یک نوع موسیقی کلاسیک است. اما موسیقی کلاسیک در تالار و سالن های عظیم اجرا می گردد و موسیقی مجلسی در خانه و اتاق های کوچک اجرا می گردد. لازم به ذکر است که این موسیقی از قرن بیستم رواج پیدا نموده است.

منبع مقاله: با جشنواره های مونترال (فستیوال های مونترال) همراه شوید

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2087

به "مقاله: با جشنواره های مونترال (فستیوال های مونترال) همراه شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: با جشنواره های مونترال (فستیوال های مونترال) همراه شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید