مرزبانان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر

به گزارش آسمان تو، رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: مرزبانان در مقابله با ورود مواد مخدر به کشور نقش اصلی را ایفا می نمایند.

مرزبانان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر

به گزارش خبرنگار از ، محمد حسین صالحی رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در دیدار با فرمانده مرزبانی خراسان رضوی، به مناسبت هفته ناجا در ستاد مرزبانی استان، گفت: مواد مخدر تخریب زیادی برای افراد و جامعه دارد، مرزبانی در حوزه مقابله و دیگر دستگاه ها در حوزه پیشگیری کوشش نمایند تا این پدیده شوم وارد کشور نگردد.

او با بیان رشادت ها و ایثارگری مرزبانان ، توضیح داد: مرزبانان در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح، جان خود را در طبق اخلاص می گذارند و شجاعانه در برابر متجاوزین، از مرز های ایران اسلامی دفاع می نمایند.

سردار ماشاالله جان نثار فرمانده مرزبانی خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: مهمترین عنصر در مرزبانی نیروی انسانی است، نیرو های جان بر کف مرزبانی با روحیه بالا از مرز های این آب و خاک دفاع مینمایند.

او با اشاره به اهمیت ویژه مرزبانی، توضیح داد: حضور فعال مرزبانان در مرزها باعث ایجاد امنیتی مطلوب شده و امیدوارم در آینده نه چندان دور مرزبانی جزو مشاغل سخت محسوب گردد.

/ م.ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 595

به "مرزبانان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبانان خط مقدم مبارزه با مواد مخدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید