قابلیت های فنی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بر همه آشکار است

به گزارش آسمان تو، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: شاخص ها و قابلیت های فنی که شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه دارد بر همه آشکاراست.

قابلیت های فنی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بر همه آشکار است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران؛ به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه علی عبداله پور با اشاره به اینکه شرایط شرکت به لحاظ عملیات در بهترین شرایط واقع شده است توضیح داد: شاخص ها و قابلیت های فنی که شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه دارد در سطح شهر و کشور بر همه آشکاراست و همه ما را به لحاظ فنی کاملا قبول دارند. اما کمبود ناوگان مسئله ای است که سال ها ست با آن روبرو هستیم.

وی اضافه نمود: مسئولیت های که در قبال مسافران داریم را به نحوه احسن انجام می دهیم و می دانیم که حیات شرکت بهره بردای مترو بستگی به حرکت قطارها دارد و این مستلزم هزینه کردن برای بازسازی قطارها و بازگرداندن آنها به چرخه سیر است که باید با دقت بیشتری انجام گردد.

عبداله پور با تاکید بر اینکه بازسازی ناوگان باید در اولویت اول قرار گیرد اعلام نمود: این کار احتیاج به منابع اقتصادی دارد اگر ما می خواهیم شرکت پویا باشد باید کوشش کنیم تا حرکت قطارها به خوبی انجام گردد و این تنها با اورهال کردن به موقع قطارها و افزایش ناوگان به شبکه محقق می گردد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه با بیان اینکه ظرفیت قطارهای که اورهال شده اند پایین است اضافه نمود: باید بیشتر از این ها در این بخش کار کنیم که نیار به منابع اقتصادی دارد چرا که از نظر فنی مشکل خاصی نداریم و در بالا ترین سطح خود قرا داریم و به خوبی در حال فعالیت هستیم در شرایط کرونا خیلی از صنایع تعطیل شده اند اما الحمدالله متروی تهران و حومه به حیات و سیر حرکت خود ادامه داده است. ولی این کم است.

وی گفت: ما باید ظرفیت تعمیرات اساسی قطارها را دوبرابر کنیم تا احتیاج به ورود قطارهای جدید که با توجه به تحریم ها به زودی ممکن است محقق نگردد ما را دچار مشکل نکند و بتوانیم خدمات رسانی خود را به خوبی ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1828

به "قابلیت های فنی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بر همه آشکار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت های فنی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بر همه آشکار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید