عکس، خاطره تلخ مارال فرجاد در چهلمین روز درگذشت مادرش

به گزارش آسمان تو، مارال فرجاد با انتشار عکسی از خواهر و پدرش در مراسم چهلمین روز درگذشت مادرش (منیژه افشاری) در صفحه اینستاگرام خود، از غم این تصویر نوشت که همواره همراه او خواهد بود.

عکس، خاطره تلخ مارال فرجاد در چهلمین روز درگذشت مادرش

مارال فرجاد، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که این روز ها همچنان در حال درمان بیماری سرطان خود است، به مناسبت چهلمین روز درگذشت مادرش (منیژه افشاری)، دل نوشته ای را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

من آن جا نیستم، انتخابم نبوده، مجبورم. چون تو به من گفتی خوب می شوی و من آمدم این جا، کیلومتر ها دورتر از بابا، مونا و تو، چون من باید سلامت کاملم را به دست بیاورم. همان طور که از من خواستی، گفتی نترس، من دلم روشن است، می دانم می گذرد و خوب می شوی، 50،40… نمی دانم دقیقا چند روز است نیستی، چون برای من نبودنت، نداشتنت مثل سال ها گذشت، هر روزش صد سال.

فقط یادم است آخرین بار با هم شیمی درمانی شدیم، ولی تو هفته بعدش رفتی و ما را تنها گذاشتی، ولی من مجبورم برای ادامه زندگی خوش بین و پرقدرت باشم.

چون می خواهم مثل تو باشم. مونا می گوید همه تکیه کلام هایت مثل مامان است. این عکسِ مراسمِ چهلم است. من نبودم و غم این عکس همواره همراهم است.

منبع: فرادید
انتشار: 6 تیر 1401 بروزرسانی: 6 تیر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2243

به "عکس، خاطره تلخ مارال فرجاد در چهلمین روز درگذشت مادرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، خاطره تلخ مارال فرجاد در چهلمین روز درگذشت مادرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید