شاخص آلودگی هوای تهران امروز آدینه 26 دی 99؛ آلودگی هوا برای دهمین روز

به گزارش آسمان تو، کیفیت هوای تهران درحال حاضر با شاخص میانگین 130 برای دهمین روز پیاپی آلوده است. شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نموده است که طی امروز (26 دی) با وزش باد و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول می گیرد.

شاخص آلودگی هوای تهران امروز آدینه 26 دی 99؛ آلودگی هوا برای دهمین روز

به گزارش ایسنا، بر اساس پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، طی صبح امروز (26 دی) کیفیت هوا به دلیل انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد مؤثر در محدوده شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داشت هرچند که نسبت به روز گذشته از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

در طی روز نیز با رشد تدریجی ناپایداری جوی و افزایش تندی باد، شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می گردد و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران دور از انتظار نیست.

این شرایط تا اواخر وقت امروز (26 دی) ادامه دارد و پیش بینی می گردد که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

بر این اساس طی صبح فردا (27 دی) با حاکمیت جو ناپایدار انتظار می رود که در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا در محدوده شرایط قابل قبول قرار گیرد. این شرایط طی روز نیز ادامه دارد بنابراین در اواخر وقت فردا با وزش باد موثر، برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 155 در شرایط ناسالم برای همه افراد قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین 130 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1603

به "شاخص آلودگی هوای تهران امروز آدینه 26 دی 99؛ آلودگی هوا برای دهمین روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاخص آلودگی هوای تهران امروز آدینه 26 دی 99؛ آلودگی هوا برای دهمین روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید