سرمربی مس رفسنجان: 48ساعت قبل متوجه عدم امکان میزبانی در سرچشمه شدیم

به گزارش آسمان تو، گروه استان ها سرمربی مس رفسنجان گفت: ما 48ساعت پیش متوجه شدیم در شهر سرچشمه با سامانه برف شدید رو به رو خواهیم بود و نمی توانیم در این شهر میزبان باشیم.

سرمربی مس رفسنجان: 48ساعت قبل متوجه عدم امکان میزبانی در سرچشمه شدیم

به گزارش خبرنگاران از رفسنجان، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از ملاقات با صنعت نفت آبادان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با اشاره به شرایط نامساعد جوی در شهر رفسنجان گفت: ما 48ساعت پیش متوجه شدیم در شهر سرچشمه با سامانه برف شدید رو به رو خواهیم بود و نمی توانیم در این شهر میزبان باشیم.

وی توضیح داد: من جاهای دیگر کشور هم کار نموده ام که برف سنگین می آمد اما خوب در شهر کویری و رفسنجان یک اندازه متفاوت تر است و سرچشمه کاملا سفید پوش است.

سرمربی مس رفسنجان گفت: این نعمت الهی باعث می گردد ما نتوانیم بازی را در سرچشمه انجام دهیم بنابراین به شهر سیرجان آمدیم تا این بازی را انجام بدهیم. بر خودم وظیفه می دانم از همه همکاران در سطح کرمان تشکر کنم. فکر می کنم اتفاق خوبی بود که با همکاری تیم صنعت نفت رخ داد

ربیعی ادامه داد: قطعا هم در جهت کیفیت بازی و هم از جهت مراقبت جلوگیری از مصدومیت بازیکن ها برای هر دو تیم این تصمیم موثر خواهد بود. ما از تیم صنعت نفت تشکر می کنیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره تیم صنعت نفت آبادان گفت: بازی فردای تیم صنعت نفت آبادان در چند هفته اخیر تیم بسیار خوبی بوده است. هفته گذشته هم توانسته تیم آلومینیوم اراک که شکست نداشت را شکست بدهد.

وی گفت: در بازی با نساجی با شکست رو به رو شدیم که حق ما نبود. چندین مصدوم هم در چند هفته اخیر داشته ایم. بازی فردا برای ما پر اهمیت است؛ سعی کردیم با توجه به زمان کمی که برای بازی ها وجود دارد تیم را از لحاظ جسمی و روحی ریکاوری کنیم.

وی گفت: چند بازیکن هم به علت مصدومیت ها و محرومیت ها در خدمت نداریم. امیدوارم باتوجه به شرایط جوی بازی خوبی را از هر دو تیم ببینیم .امیدوارم تیم پیروز میدان تیم من باشد؛ هرچند برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می کنم.

س

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2123

به "سرمربی مس رفسنجان: 48ساعت قبل متوجه عدم امکان میزبانی در سرچشمه شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی مس رفسنجان: 48ساعت قبل متوجه عدم امکان میزبانی در سرچشمه شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید