دو نامه سرنوشت ساز کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش آسمان تو، به گزارش خبرنگاران، با شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن مسابقات جام ملت های آسیا به میزبانی ترکمنستان، معادلات زمان و مکان برگزاری این مسابقات عوض شده است.

دو نامه سرنوشت ساز کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا

از سفر با تور پاتایا پاییزی لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

در حالی که به نظر می رسد AFC به خاطر سختگیری های ترکمنستان به دنبال تغییر محل میزبانی است، کمیته فوتسال ایران به عنوان یکی از گزینه های جایگزینی ترکمنستان، اقداماتش را شروع نموده است.

از سوی دیگر به خاطر ناتعیین بودن زمان برگزاری مسابقات، برنامه آماده سازی تیم های مختلف دچار مشکل شده است و مربیان ملی نتوانسته اند اردوی نهایی خود را پیش از حضور در جام ملت ها، پیش بینی نمایند.

در همین ارتباط کمیته فوتسال روز گذشته نامه ای را برای AFC ارسال کرد تا ابتدا تکلیف زمان برگزاری جام ملت ها را تعیین کند. در این نامه، ایران از کنفدراسیون آسیا خواسته است حداقل یک دوره زمانی تقریبی را برای جام ملت ها تعیین کند تا دست مربیان ایران و سایر کشورها برای برنامه ریزی باز باشد.

همچنین امروز قرار است نامه دیگری به AFC مبنی بر درخواست میزبانی جام ملت ها ارسال گردد. داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال روز گذشته جلساتی را با وزارت ورزش برگزار کرد و تایید ابتدایی وزارتخانه را برای میزبانی ایران در جام ملت ها گرفت.

به این ترتیب نامه دوم و سرنوشت ساز ایران به کنفدراسیون آسیا امروز ارسال خواهد شد و ایران امیدوار است جایگزین ترکمنستان برای میزبانی جام ملت های آسیا گردد.

میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و همچنین برگزاری مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا - منطقه آسیای مرکزی- در کنار داشتن سالن های مورد تایید AFC در اصفهان، ارومیه، اردبیل و تبریز ایران را به دریافت میزبانی جام ملت ها امیدوار می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 819

به "دو نامه سرنوشت ساز کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو نامه سرنوشت ساز کمیته فوتسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید