علت فراخوانده شدن دارندگان قبوض حج تمتع به سامانه حج و زیارت

به گزارش آسمان تو، خبرنگاران : معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع فارغ از اینکه در چه سالی قصد تشرف دارند برای تکمیل و ویرایش اطلاعات فردی خود هر چه سریعتر به سامانه سازمان حج و زیارت مراجعه نمایند.

علت فراخوانده شدن دارندگان قبوض حج تمتع به سامانه حج و زیارت

اکبر رضایی در گفت وگو با خبرنگار حج و زیارت ایرنا با بیان اینکه ودیعه گذاران حج تمتع باید هرچه سریعتر به سامانه تکمیل اطلاعات این سازمان مراجعه تا اقدامات برنامه ریزی انجام پذیرد، گفت: سپرده گذاران حج تمتع در اسرع وقت و فارغ از اینکه در چه سالی قصد تشرف به حج را دارند و یا نوبت آنان باشد، با مراجعه به سامانه تکمیل اطلاعات ودیعه گذاران حج تمتع طلاعات شناسنامه ای و تکمیلی خود را ویرایش کنند.

وی با تاکید بر اینکه ودیعه گذاران بایستی پس از تکمیل اطلاعات یا ویرایش اطلاعات فردی خود کد رهگیری دریافت کنند، توضیح داد: با این اقدام ودیعه گذاران و پس از تعیین شدن کاروان های اعزامی می توانند با سرعت و سهولت بیشتری نسبت به انتخاب و ثبت نام در کاروان اقدام کنند.

رضایی ادامه داد: اخذ کد رهگیری صرفا به منظور به روزرسانی اطلاعات فردی افراد عنوان شده و تشرف به حج تمتع بر اساس تعداد ویزا تخصیصی به ایران در هر سال و دعوت از مشمولین تشرف براساس اولویت های قبوض ثبت نامی و نیز ضوابط کشور میزبان خواهد بود و سازمان حج و زیارت بر این اساس اقدام به برنامه ریزی، فراخوان و اعزام افراد خواهد نمود.

معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت اظهار داشت: اولویت های تشرف و ضوابط اعزام به حج تمتع سال 1402 پس از انجام مذاکرات با کشور عربستان و در زمان مقرر به اطلاع مردم خواهد رسید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 28 مهر 1401 بروزرسانی: 28 مهر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2322

به "علت فراخوانده شدن دارندگان قبوض حج تمتع به سامانه حج و زیارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت فراخوانده شدن دارندگان قبوض حج تمتع به سامانه حج و زیارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید