خبرنگاران بازیکنان استقلال ملاثانی اهواز، در رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند

به گزارش آسمان تو، شیراز-خبرنگاران-دیدار تیم های شهدای قشقایی شیراز و استقلال ملاثانی اهواز با حاشیه هایی همراه بود و اینکه 2 نفر از بازیکنان تیم میهمان، دِر و شیشه های رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند و خسارت هایی ببار آوردند.

خبرنگاران بازیکنان استقلال ملاثانی اهواز، در رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند

مسوول برگزاری سازمان لیگ رقابت های فوتبال دسته یک ، شامگاه یکشنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران بیان داشت: این بازی از هفته چهاردهم رقابت های فوتبال دسته یک در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد و طی آن خسارت هایی از سوی 2 بازیکن تیم میهمان به رختکن این ورزشگاه وارد شد.

بهرام کرمدار ادامه داد: در حالی که پنج دقیقه به انتها نیمه نخست این بازی باقی مانده بود، نیمکت نشینان تیم میهمان به داور اعتراض کردند که در پی آن بازی متوقف شد.

وی اضافه کرد: ابتدا یکی از بازیکنان ذخیره تیم میهمان که به دلیل اعتراض از سوی داور اخراج شد، در حین ورود به رختکن، در، شیشه ، وایت بُرد (تخته سفید) و دوش ورزشگاه را شکست و بازیکن دیگر این تیم هم که اخراج شده بود به کمک او رفت و با هم خساراتی به رختکن وارد کردند.

مسوول برگزاری سازمان لیگ رقابت های فوتبال دسته یک اضافه کرد: همچنین در جریان بازی، یکی از مربیان تیم استقلال ملاثانی اهواز به سمت بلندگوی ورزشگاه که طبق قانون به تشویق تیم میزبان می پرداخت، رفت و آن را قطع کرد ضمن اینکه خبرنگار صدا و سیمای فارس هم مورد ضرب شتم واقع شد.

کرمدار گفت: ناظران این بازی و همچنین یگان ویژه مستقر در ورزشگاه، جنجال بازیکنان تیم میهمان را صورتجلسه کردند تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این باره تصمیم گیری کند.

گزارشگر صدا و سیمای فارس کتک خورد

گزارشگر صدا وسیمای فارس کتک خورد

گزارشگر صدا وسیمای فارس که برای تهیه گزارش این بازی در ورزشگاه حضور داشت نیز مورد ضرب و شتم بازیکنان و دست اندرکاران تیم میهمان قرار گرفت.

نوید عبداللهی فرد، در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: بازیکنان تیم میهمان که به هنگام بازی به رختکن رفتند، در پی آنها و برای تهیه گزارش به رختکن رفتم که بازیکنان و دست اندرکاران تیم استقلال ملاثانی اهواز مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند و عینک و تلفن همراهم را شکستند و خسارت هایی به تاسیسات ورزشگاه وارد کردند.

وی اضافه کرد: به هیچ عنوان انتظار چنین حرکت ناجوانمردانه ای از سوی تیم میهمان نداشتم و نیروهای انتظامی حاضر در ورزشگاه مرا از زیر دست و پای بازیکنان نجات دادند.

خبرنگار صدا وسیمای فارس ادامه داد: در این لحظاتی که کتک می خوردم هیچ واکنشی از سوی خود نشان ندادم و تنها دستم روی سرم بود تا ضربه به سرم وارد نشود.

به تاسیسات ورزشگاه پارس شیراز خسارت هایی وارد شد

بازیکنان تیم استقلال تهدید کردند

عبداللهی فرد اضافه کرد: بازیکنان تیم میهمان در انتها با صدای بلند تهدید کردند که در بازی برگشت در اهواز از تیم شهدای قشقایی شیراز انتقام خواهند گرفت.

دیدار تیم های شهدای قشقایی شیراز و استقلال ملاثانی اهواز، عصر یکشبنه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه سه بر یک به سود تیم میزبان انتها یافت .

هم اینک در جدول رده بندی پس از انجام 14 بازی، تیم بادران تهران با 25 امتیاز در صدر جدول واقع شده است، مس کرمان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جای دوم است و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با 24 امتیاز در مکان سوم ایستاده است.

تیم استقلال ملاثانی اهواز با 18 امتیاز جایگاه دهم را دارد و تیم شهدای قشقایی شیراز با 14 امتیاز به رده پانزدهم جدول صعود کرد و از خطر گریخت.

در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های ایران جام آزادگان 18 تیم شرکت دارند و پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و 2 تیم انتهای جدول به دسته دوم سقوط می کنند.

گل ریحان البرز و نود ارومیه هم به ترتیب با 12 و 11 امتیاز در خطر سقوط هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1694

به "خبرنگاران بازیکنان استقلال ملاثانی اهواز، در رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بازیکنان استقلال ملاثانی اهواز، در رختکن ورزشگاه پارس شیراز را شکستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید