جدایی مجیدی از استقلال جدی تر شد؛ فرهاد شبانه رفت

به گزارش آسمان تو، حال و هوای رختکن استقلال پس از قهرمانی در لیگ برتر متفاوت و خاص بود؛ وقتی سوت انتها مسابقه به صدا عایدی، بازیکنان یکی یکی وارد رختکن شدند تا خود را برای اهدای جام و جشن قهرمانی آماده نمایند.

جدایی مجیدی از استقلال جدی تر شد؛ فرهاد شبانه رفت

این قهرمانی در حالی رقم خورد که آبی ها سال ها دستشان از جام کوتاه مانده بود و به همین دلیل شور و شوق زیادی در رختکن وجود داشت.

آن ها رختکن را روی سرشان گذاشته بودند؛ لباس های خود را عوض نموده و تی شرت های آبی رنگ که عدد 10 روی آنها حک شده و حکایت از قهرمانی های آبی پوشان در تمام ادوار لیگ برتر داشت را پوشیده و به سمت زمین روان شدند.

فرهاد مجیدی آخرین نفری بود که که به رختکن رسید؛ وقتی او وارد شد شاگردانش را در آغوش گرفت، از آنها بابت پشت سر گذاشتن یک فصل سخت و طاقت فرسا که منجر به قهرمانی آبی پوشان شده بود، تشکر کرد و خطاب به آنها گفت: شما برترین هستید، عالی بودید و افتخار می کنم که در این فصل سرمربی تیمتان بودم!

بازیکنان استقلال پس از جشن مفصل در رختکن، با هلهله پله ها را بالا آمده و به زمین رسیدند. آن جا بود که با طرفداران هم صدا شدند و سرود قهرمانی را سر دادند.

بازیکنان استقلال از تونل قهرمانی که خود تشکیل دهنده اش بودند، عبور نموده و پس از دریافت مدال های خود، آماده بالا بردن جام قهرمانی شدند؛ جامی که در لحظه بالا رفتن به وسیله وریا غفوری کاپیتان آبی ها، استادیوم آزادی را تا مرز انفجار پیش برد.

شاید که نه، به طور حتم احساسی ترین صحنه در مراسم جشن قهرمانی اشک های فرهاد مجیدی بود. او در زمان اعلام نام خود بغض کرد و وقتی به سکوی قهرمانی رسید اشک ریخت. فرزاد مجیدی و بیژن طاهری کسانی بودند که سرمربی استقلال را در آغوش گرفتند.

مجیدی دست به سینه ایستاد و تمام اتفاقات فصل را در ذهنش مرور کرد؛ او فشار زیادی را روی شانه هایش حس می کرد و به همین دلیل در لحظه گرفتن مدال اشک ریخت تا به همه بفهماند برای رسیدن به این جام چه سختی هایی را متحمل شده است!

شاید خیلی ها از خود می پرسند چرا فرهاد مجیدی در نشست مطبوعاتی شرکت نکرد، پاسخ آن روشن است؛ وقتی بازی به سرانجام رسید همه در تدارک شرکت در مراسم قهرمانی بودند و هیچ کس به او نگفت که سالن مطبوعاتی برای او تدارک دیده شده است تا به عنوان سرمربی قهرمان حرف بزند!

وقتی مراسم قهرمانی نیز به سرانجام رسید و همه اعضای تیم به رختکن بازگشتند؛ دیگر زمان رفتن فرا رسیده بود؛ مجیدی ساکش را در دست گرفته و برای رفتن عجله داشت! وقتی به او گفته می گردد در نشست خبری شرکت کند، نگاهی به صالح مصطفوی انداخته و از او می خواهد این کار را انجام دهد و خود نیز استادیوم آزادی را ترک کرد.

درباره آینده فرهاد مجیدی حرف و حدیث های زیادی مطرح شده است؛ اینکه او در استقلال خواهد ماند یا پس از قهرمانی در لیگ برتر تیمش را ترک می نماید، به دغدغه بزرگ طرفداران استقلال بدل شده است؛ طرفدارانی که تمام رویاهایشان را از بام تا شام در رنگ آبی و سرمربی محبوبشان جستجو می نمایند!

گفته می گردد مجیدی در سالی که استقلال را قهرمان لیگ برتر نموده، از آن سوی آب های خلیج فارس پیشنهاد مربیگری دریافت نموده است؛ پیشنهادی که مدت ها قبل به او رسیده و می تواند باعث گردد وی برای سومین بار استقلال را ترک کند!

مجیدی سال ها پیش از این و در زمستان 1390 استقلال را به مقصد الغرافه ترک کرد؛ انتقالی که ناموفق بود و باعث شد او چند ماه بعد دوباره آبی پوش گردد! البته مجیدی دو سال بعد از آن نیز، در آبان ماه و در حالی که هنوز چندین هفته به سرانجام لیگ برتر به جای مانده بود، بیان کرد که به عنوان بازیکن برای همواره از دنیای فوتبال خداحافظی نموده است.

مجیدی در بیانیه خداحافی خود نوشته بود: مانند آن دسته افراد نیستم که همواره با خودخواهی، استقلال را مدیون خود می دانند یا در نبود خود ذلت استقلال را آرزو می نمایند.

حالا باید دید مجیدی ظرف روزهای آینده دوباره استقلال را تنها می گذارد یا این بار طرفداران را غافلگیر می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2254

به "جدایی مجیدی از استقلال جدی تر شد؛ فرهاد شبانه رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی مجیدی از استقلال جدی تر شد؛ فرهاد شبانه رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید