شرح فدراسیون کشتی درمورد ورود عبدالله موحد به تالار مشاهیر دنیا

به گزارش آسمان تو به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، عبدالله موحد، دارنده 6 مدال طلای کشتی آزاد در مسابقات جهانی و بازی های المپیک در سال 2004 بود که به عنوان یکی از مفاخر کشتی ایران و به عنوان اولین ایرانی به عضویت تالار مشاهیر فیلا (نام فدراسیون جهانی کشتی در آن سال ها) در آمد، اما بنابر دلایلی نام وی از این فهرست خارج شد.

شرح فدراسیون کشتی درمورد ورود عبدالله موحد به تالار مشاهیر دنیا

بعد از تغییرات در فدراسیون کشتی و روی کار آمدن علیرضا دبیر، موحد که برای دیدار با خانوده اش به ایران سفر نموده بود با دعوت فدراسیون کشتی در این فدراسیون حضور پیدا کرد و در همان زمان علیرضا دبیر، قول رایزنی برای بازگشت وی به تالار مشاهیر کشتی را داد.

بعد از پیگیری های انجام شده روز سه شنبه گذشته اتحادیه دنیای کشتی با ارسال ایمیلی به فدراسیون با این موضوع موافقت کرد تا نام موحد به عنوان یکی از اسطوره های کشتی ایران و دنیا به تالار مشاهیر اتحادیه دنیای کشتی بازگردد.

البته در این بین بعضی شبهات مطرح شد که نام موحد در تالار مشاهیر وجود داشته است، اما مکاتبات انجام شده توسط فدراسیون کشتی با اتحادیه دنیای کشتی که در زیر آمده است نشان دهنده به روز بودن این اتفاق است.

ترجمه نامه ای که برای رئیس فدراسیون ایران نوشته شده به شرح زیر است:

آقای دبیر عزیز

ممنون که به ما تذکر دادید. بعد از تحقیقات زیادی که انجام دادیم به نظر می رسد که این قهرمان (آقای موحد) سال 2004 به عضویت تالار افتخارات و مشاهیر اتحاد دنیای در آمده و هیچ تصمیمی برای حذف نام وی از تالار اتخاذ نشده است.

دلیل اینکه نام ایشان در لیست دیده نمی گردد معلوم نیست. به هرحال ما در اولین فرصت این مشکل را برطرف خواهیم کرد و نام او و افتخاراتش در سایت اتحاد دنیای منتشر خواهد شد.

ما از بابت این موضوع از شما عذرخواهی می کنیم.

با تقدیم احترام

کارلوس رویم

و ترجمه نامه دوم:

آقای دبیر

من نمی دانم چرا نام آقای عبدالله موحد در بین اعضای تالار افتخارات اتحاد دنیای نیست. در اجلاس اخیر هیأت اجرایی در قزاقستان مصوب شد که اگر از این پس تست دوپینگ ورزشکاری مثبت اعلام گردد نام او از لیست اعضای تالار مشاهیر حذف می گردد اما من می دانم که تا بحال تستی از آقای موحد مثبت نبوده است.

من کارلوس و سباستین را در این نامه رونوشت قرار می دهم. اگر حذف عبدالله موحد دلیلی داشته باشد کارلوس برای شما شرح خواهد داد و اگر فقط یک اشتباه فنی باشد سباستین آن را اصلاح خواهد نمود. در هر دو حال یکی از این 2 نفر با شما مکاتبه خواهد نمود.

با تقدیم احترام

استان دزدیک

نایب رئیس اتحاد دنیای

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 619

به "شرح فدراسیون کشتی درمورد ورود عبدالله موحد به تالار مشاهیر دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح فدراسیون کشتی درمورد ورود عبدالله موحد به تالار مشاهیر دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید