تغییر مدل یا بازسازی

به گزارش آسمان تو، تغییر مدل یا بازسازی

یکی از دلایلی که بازسازی ساختمان انجام می شود، به جز به روز رسانی اتصالات و تعمیرات لوازم فرسوده بنا، تغییر مدل و به روز کردن فضای محیط بر اساس نیاز اعضا خانه و تبدیل آن به طرح ایده آل تان است. در بعضی نمی دانید کدام را انجام دهید، تغییر مدل یا بازسازی اگر از زمان ساخته شدن بنا حدود 8 سال یا بیشتر می گذرد و شما بودجه خوبی در دست دارید، می توانید به بازسازی ساختمان فکر کنید ولی اگر بودجه محدود دارید و یا از زمان ساخت بنا مدت کمی می گذرد و قصد ایجاد تغییر دارید، بهتر است به سراغ تغییر مدل بروید که نیاز به تغییرات اساسی نظیر تعویض اتصالات نداشته باشید.

تغییر مدل یا بازسازی

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

نصب سقف کاذب و تغییر ارتفاع سقف

تغییر ارتفاع سقف طی بازسازی

یکی از کارهایی که نقش عمده ای در به وجود آوردن تغییرات چشمگیر در فضا دارد، تغییر ارتفاع سقف است. افزایش ارتفاع باعث عظیم نشان دادن فضا می شود ولی کار آسانی نیست. برای ساختمان های دو طبقه می توان از طبقه بالایی کمی یاری گرفت ولی برای کاهش سقف می توان از سقف کاذب استفاده کرد. سقف کاذب به هر فرمی که بخواهید باعث تغییر شکل ظاهری سقف می شود و به دلیل نصب یک لایه سقف بر زیر سقف اصلی، باعث کاهش ارتفاع سقف می شود. البته اجرای دیوار نیز همچون تغییر ارتفاع نقشی موثر در تغییر مدل یا بازسازی دارد.

تغییر کف در بازسازی ساختمان

عمر مفید هر عنصر از لوازم خانه و تاسیسات، با توجه به نوع آن متفاوت است. اگر از بین تغییر مدل یا بازسازی شک دارید، در صورتی که هزینه زیادی در دسترس داشته باشید، بهترین کار تغییر مدل فضا در حین انجام بازسازی است. در این حالت خیالتان از بابت مسائلی که هنوز به وجود نیامده اند هم راحت خواهد شد و از هزینه های احتمالی آینده نیز جلوگیری می شود.

در صورتی که لوله ها و اتصالات از زیر زمین (کف) رد شده است، می توانید ابتدا تغییرات لازم را اعمال نموده و لوله کش شرایط را چک کند و در صورت رفع شدن مسائل، کفپوش، کاشی، سرامیک و سنگ کف را عوض کنید. انجام این کار تاثیز زیادی در تغییر مدل یا بازسازی ساختمان دارد. کف پوش لمینیت و پارکت از متداول ترین و شیک ترین انواع کف پوش ها هستند که تیم تخصصی بازسازی ساختمان رویامال نیز انجام می دهد.

نصب کاغذ دیواری پس از بازسازی ساختمان

کنترل هزینه بازسازی ساختمان

برای اتجام بازسازی، بهتر است تغییرات به صورت کلی مانند رنک گردن دیوار ها و سقف یا نصب کاغذ دیواری، تعویض کف پوش، تعویض توالت، تعوییض اتصالات و تاسیسات، تغییر نمای بیرونی ساختمان و … انجام پذیرد. در تغییر مدل یا بازسازی یک خانه، کنترل بیشتری بر هزینه های خود دارید. بازسازی برای افرادی مناسب است که مایل به جهش عظیم نیستند و یا هزینه کافی برای تغییر ساختمان را ندارند. درصورتی که بودجه در دسترس تان برای بازسازی محدود باشد، با محدود کردن مواردی که در بازسازی ضروری است تغییر نمایند، با توجه به نیازها، می توانید به تا حدودی به نتیجه مطلوب برسید.

منبع: رویا مال
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1083

به "تغییر مدل یا بازسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر مدل یا بازسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید