اشتراک پولی به تیک تاک اضافه می گردد

به گزارش آسمان تو، مدت کوتاهی پس از این که اینستاگرام اشتراک پولی را برای تولیدکنندگان محتوا به صورت آزمایشی راه اندازی کرد، تیک تاک گفت ممکن است اقدام مشابه را دنبال کند.

اشتراک پولی به تیک تاک اضافه می گردد

به گزارش خبرنگاران، این سرویس ویدیوی کوتاه در حال آنالیز قابلیتی است که به اینفلوئنسرها اجازه می دهد برای بعضی از محتوایی که در این اپلیکیشن به اشتراک می گذارند، پول دریافت نمایند.

اشتراکهای پولی در تیک تاک به صورت محدودی آزمایش شده است، بنابراین ممکن است به این زودی شاهد استفاده از قابلیت اشتراک پولی به وسیله تولیدنماینده محتوای محبوب خود نباشید.

این پلتفرم درباره نحوه عملکرد این قابلیت جزییات بیشتری ارایه نکرد. یک سخنگوی تیک تاک به وب سایت انگجت گفته است: ما همیشه به راه های جدیدی برای ایجاد ارزش برای جامعه خودمان و غنی کردن تجربه تیک تاک فکر می کنیم.

تیک تاک مانند توئیچ، توییتر و یوتیوب به بینندگان اجازه می دهد به اینفلوئنسرهایی که در برنامه Creator Next هستند، انعام ارسال نمایند. بعلاوه کاربران می تواند هدیه های مجازی را برای تولیدنمایندگان محتوا خریداری و ارسال نمایند.

با توجه به گزینه های دیگر درآمدزایی و استقبال پلتفرم های رقیب از اشتراک پولی، چندان عجیب نیست که تیک تاک این جهت را دنبال می نماید. تیک تاک در سال 2020 بودجه به ارزش 200 میلیون دلار را برای حمایت از تولیدنمایندگان محتوا گفت.

بر اساس گزارش انگجت، شرکت مِتا هم روی اینفلوئنسرها هزینه سنگینی نموده است. این شرکت سال گذشته گفت یک میلیارد دلار روی تولیدنمایندگان محتوا در فیس بوک و اینستاگرام تا خاتمه سال 2022 سرمایه گذاری می نماید تا آنها را از رقیبانش دور نگه دارد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل مِتا گفت این شرکت سهمی از درآمدهای اینفلوئنسرها را حداقل تا سال 2023 دریافت نمی نماید. اشتراکهای اینستاگرام فعلا تنها برای شمار اندکی از تولیدنمایندگان محتوا موجود هستند اما برنامه هایی برای گشایش این قابلیت به روی اینفلوئنسرهای دیگر در ماههای آینده وجود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 2190

به "اشتراک پولی به تیک تاک اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتراک پولی به تیک تاک اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید