از جشنواره تئاتر فجر استانی چه خبر ؟

به گزارش آسمان تو، جشنواره فجر استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 18 تا 21 دی در قالب هشت نمایش صحنه ای، شش نمایش خیابانی و شش نمایشنامه خوانی در منطقه آزاد اروند برگزار می گردد.

از جشنواره تئاتر فجر استانی چه خبر ؟

به گزارش آسمان تو به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، جشنواره فجر استانی درسی و هفتمین دوره از این جشنواره که با گذر از هفت استان از 16 دی 1397 دراردبیل شروع می گردد و تا 19 دی دراین استان ادامه دارد از 18 تا 21 دی به منطقه آزاد اروند می رود.

جشنواره فجر استانی در منطقه آزاد اروند از سه شنبه 18 تا پنجشنبه 20 دی در قالب سه بخش صحنه ای، خیابانی و نمایشنامه خوانی برگزار می گردد و روز جمعه 21 دی در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهر به سرانجام می رسد.

براین اساس روز سه شنبه 18 دی، نمایش های خدمتکار به نویسندگی بهزاد وزیری و کارگردانی شهرام پورعسکر از آبادان، دوک به نویسندگی و کارگردانی مسلم نارکی از گچساران و کوئینتت جنگ به نویسندگی علی نبی پور و کارگردانی سعید کمرگیر از خرمشهر در بخش صحنه ای، نمایش های اشک سر خط مشق به نویسندگی مریم طرفی و کارگردانی عبدالحسین جلیل نسب از خرمشهر و هیچکس به نویسندگی و کارگردانی بهنام کاوه از آبادان در بخش خیابانی و شب نیلوفری به نویسندگی و کارگردانی محمد صنگری از خرمشهر و شاید نجات یابیم به نویسندگی ساموئل گوسیان و کارگردانی سهیلا رهگشا از آبادان در بخش نمایشنامه خوانی اجرا می شوند.

در دومین روز، چهارشنبه 19 دی ده هزار و یک شب به نویسندگی صابر محمدی و کارگردانی مریم طرفی از آبادان، هدیه مرموز به نویسندگی و کارگردانی یاسر خاسب از تهران و هوک چپ، راند آخر به نویسندگی آمنه پورحسینی و کارگردانی پژمان مهراب پور از خرمشهر در بخش صحنه ای، کمربندها را سفت سفت ببندید به نویسندگی و کارگردانی عبدالله حلیات از خرمشهر و رویاهای رنگ و رو رفتهبه نویسندگی و کارگردانی سهیلا رهگشا از آبادان در بخش خیابانی و دروغ چرا؟ به نویسندگی عباس کریم زاده و کارگردانی امید احمدی از خرمشهر و از بعلاوه چشمی دوربین به نویسندگی و کارگردانی شهرام پورعسگر و علی عباسیه از آبادان در بخش نمایشنامه خوانی اجرا خواهند شد.

در سومین و آخرین روز، پنجشنبه 20 دی نیز همه چیز می گذرد تو نمی گذری به نویسندگی محمد چرم شیر و کارگردانی محمدرضا حیدری از کرمان و دانتون به نویسندگی و کارگردانی حامد اصغرزاده از تهران در بخش صحنه ای، برحی دلاور به نویسندگی و کارگردانی احمد مسافری از خرمشهر و آبادانی ها به نویسندگی و کارگردانی رضا چوپان از آبادان در بخش خیابانی و آذر به نویسندگی مهدی پوررضائیان و کارگردانی آمنه پورحسینی از خرمشهر و بارانی به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین افتخارپذیرایی از آبادان در بخش نمایشنامه خوانی روی صحنه می روند.

سی و هفتمین دوره جشنواره تئاتر فجر در بخش فجر استانی پس از اروند دراستان یزد و از تاریخ 19 تا 22 دی اجرا می گردد، سپس از 20 تا 23 دی دراستان چهارمحال و بختیاری، از 21 تا 24 دی دراستان لرستان، از 22 تا 25 دی در استان سیستان و بلوچستان و از 23 تا 26 دی دراستان کرمانشاه ادامه پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 191

به "از جشنواره تئاتر فجر استانی چه خبر ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از جشنواره تئاتر فجر استانی چه خبر ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید