پذیرش نو بریتیش کلمبیا و تغییرات در شرایط مهاجرت کارآفرینی آن

به گزارش آسمان تو، استان بریتیش کلمبیای کانادا طی جدیدترین پذیرش خود از 284 متقاضی مهاجرت دعوت به عمل آورد تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان ارائه نمایند؛ علاوه بر این، طی هفته ای که گذشت استان بریتیش کلمبیا از دو تغییر مهم در رابطه با مهاجرت به وسیله کارآفرینی خبر داده است.

پذیرش نو بریتیش کلمبیا و تغییرات در شرایط مهاجرت کارآفرینی آن

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از متقاضیانی که در دسته های اکسپرس انتری و Skills Immigration قرار دارند دعوتنامه صادر نموده است. لازم به ذکر است دسته مهاجرتی Skills Immigration مناسب افراد ماهر و نیمه ماهری است که در مشاغلی شاغل هستند که تقاضا برای آنها در استان بریتیش کلمبیا بالا است. این هر دو دسته مهاجرتی متقاضیان را ملزم به ثبت نام با استفاده از سیستم ثبت نامی Skills Immigration Registration System (SIRS) می نمایند؛ در این سیستم متقاضیان بر اساس عواملی نظیر پیشنهاد شغل، دانش زبانی، تحصیلات، دستمزد و منطقه کار یا حضورشان در بریتیش کلمبیا دسته بندی می شوند.

در تازهترین دور دعوتنامه ها حد اقل امتیاز متقاضیان بین 85 تا 110 بوده است. استان بریتیش کلمبیا معمولا هر هفته دعوتنامه ها را صادر می نماید. تا اینجای سال 2020 مجموعا 585 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت در دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و Skills Immigration صادر شده است.

تغییرات و شرایط زبانی تازه

روز 29 ژانوبه بود که تغییراتی در دسته مهاجرت به وسیله کارآفرینی انجام شد. البته درخواست هایی که قبل از این تاریخ در حال رسیدگی بوده اند شامل این تغییرات نمی شوند. به موجب این تغییرات، استان بریتیش کلمبیا متقاضیان مهاجرت به وسیله کارآفرینی را ملزم به داشتن نمره زبان معادل CLB 4 یا بالاتر نموده است.

این نمره زبان معادل سطحی ابتدایی از دانش زبانی است و برای برقراری ارتباط و بر طرف کردن نیازهای اصلی و مکالمات ابتدایی و خواندن دستور العمل های ساده سطح کفایت می نماید. بریتیش کلمبیا هدف از این تعییرات را خود گرفتن مهاجران با جامعه و سایر عوامل اسم نموده است.

اکنون تنها برنامه های Alberta Self-Employed Farmer Stream، Yukon Business Nominee Program و برنامه مهاجرت به وسیله کارآفرینی به ساسکاچوان هستند که شرط دانش زبان ندارند. علاوه بر این، متقاضیان مهاجرت به وسیله کارآفرینی به بریتیش کلمبیا دیگر قادر نخواهند بود در درخواست های خود کارکنان کلیدی را پیشنهاد نمایند. قبل از این تغییرات کارآفرینان می توانستند کارکنان کلیدی خود را که دارای تخصص لازم برای موفقیت کسب و کار بودند را در خواست خود مطرح نمایند. در عین حال بین جولای 2015 تا نوامبر 2019 تنها چهار درصد تمام درخواست های مهاجرت به وسیله کارآفرینی شامل کارکنان کلیدی می شد.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1955

به "پذیرش نو بریتیش کلمبیا و تغییرات در شرایط مهاجرت کارآفرینی آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش نو بریتیش کلمبیا و تغییرات در شرایط مهاجرت کارآفرینی آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید