عرضه سوپرخودرو های شگفت انگیز به بازار درآینده نزدیک

به گزارش آسمان تو، هیجانی که برای معرفی این خودرو ها داریم به اندازه ای است که نمی توانیم تا چند سال دیگر صبر کنیم، به همین منظور در ادامه قصد داریم نگاهی گذرا به به سوپرخودرو هایی که تا چند سال دیگر معرفی می شوند داشته باشیم و ببینیم سلاطین خودروسازی چه سوپرخودرو هایی را در چند سال آینده عرضه خواهند کرد.

عرضه سوپرخودرو های شگفت انگیز به بازار درآینده نزدیک

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، خودروسازی صنعت پویا و رو به جلویی است و هر سال شاهد خودروهایی هستیم که با مدل های قبلی خود تفاوت هایی دارند، اما چرخه فراوری سوپرخودروها فرق می نماید و این خودروها با توجه به فناوری های پیشرفته ای که در آنها به خدمت گرفته می شود در بازه های زمانی بیشتر از یک سال شاهد تغییرات چشمگیری هستند.

این امر باعث شده تا هیجان بیشتری هم نسبت به سوپرخودروها داشته باشیم، برای نمونه می توان به بزرگانی مانند آکورا، فورد، آلفا رومئو و تسلا اشاره نمود که از هم اکنون وعده داده اند در سال 2022 سوپرخودروهای جدیدی را معرفی نمایند.

جالب است بدانید گفته می شود برخی از این سوپرخودروها دارای قدرتی حدود هزار اسب بخار هستند و به راحتی به سرعتی حدود 321 کیلومتر در ساعت دست پیدا می نمایند. در کنار این تعیینات فنی جذاب و هیجان انگیز، سوپرخودروهایی که در چند سال آینده راهی بازارهای جهانی می شوند به لحاظ زیباشناختی نیز طراحی های چشم نواز و مشتری پسندی دارند.

هیجانی که برای معرفی این خودروها داریم به اندازه ای است که نمی توانیم تا چند سال دیگر صبر کنیم، به همین منظور در ادامه قصد داریم نگاهی گذرا به به سوپرخودروهایی که تا چند سال دیگر معرفی می شوند داشته باشیم و ببینیم سلاطین خودروسازی چه سوپرخودروهایی را در چند سال آینده عرضه خواهند کرد.

آکورا ان . اس. ایکس تایپ آر مدل 2019

اگر اخبار صنعت خودروسازی را دنبال نموده باشید حتماً به خوبی می دانید مدت زیادی است که گفته می شود آکورا مشغول ساخت یک سوپرخودروی بسیار جذاب و سریع است. از قرار معلوم این شایعات صحت دارد و آکورا ان . اس . ایکس تایپ آر مدل 2019 با ظاهری اسپرت و کوپه در یکی از نمایشگاه های جهانی خودرو نیز رخ نشان داده است.

همان گونه که از یک سوپرخودرو انتظار می رود، آکورا ان . اس. ایکس تایپ آر به پیشرانه ای قدرتمند با 573 اسب بخار مجهز است و رعایت اصول آیرودینامیک در طراحی این خودرو نه تنها باعث شده تا با یک سوپرخودروی مدرن و آیند ه نگرانه طرف باشیم بلکه این خودروی اسپرت شتاب بسیار خوبی هم دارد.

آلفا رومئو 8 سی مدل 2022

این خودرو یک رده بالاتر از آلفا رومئو 6 سی قرار گرفته است و طبیعتاً از پیشرانه قوی تری نیز بهره می برد. آلفا رومئو 8 سی احتمالاً در اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 معرفی خواهد شد و در سال 2022 راهی بازار می شود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از آلفا رومئو 8 سی نداریم اما تصاویر مفهومی که از این خودرو به بیرون درز پیدا نموده از یک آلفا رومئو جذاب و چابک حکایت دارد که شایسته رقابت با سوپرخودروهای دهه آینده میلادی است. این خودرو از پیشرانه ای با 700 اسب بخار نیرو بهره خواهد گرفت و احتمالاً با یکی از چابک ترین آلفا رومئو های دهه آینده میلادی طرف خواهیم بود.

آلفا رومئو جی . تی . وی 2020

در اولین نگاه به تصویر این خودرو متوجه خواهید شد آلفا رومئو جی . تی .وی 2020 سوپرخودرویی بسیار قدرتمند نیست، اما باز هم این خودرو را نباید دست کم گرفت چرا که گفته می شود آلفا رومئو جی . تی . وی به پیشرانه ای قدرتمند تر از چیزی که در آلفا رومئو 6 سی دیده ایم مجهز خواهد شد.

از قرار معلوم آلفا رومئو جی . تی . وی 2020 چیزی حدود 600 اسب بخار نیرو دارد و به احتمال زیاد این خودروی جدید آلفا رومئو را در اواخر سال 2019 شاهد خواهیم بود.

استون مارتین ونکویش 2020

استون مارتین را سال هاست که می شناسیم و خودروهای این برند را دنبال می کنیم، انصافاً هم باید گفت استون مارتین سوپرخودروهای جذابی فراوری نموده است. به همین دلیل در خبرهای خودرو داشتیم که استون مارتین قرار است یک خودروی اسپرت سریع و چابک با پیشرانه ای متوسط راهی بازار کند.

این گونه که پیداست این خودرو به پیشرانه ای از نوع V8 مجهز خواهد بود. اگر از طرفداران خودروهای استون مارتین باشید حتماً استون مارتین ونکویش که در سال های 2001 تا 2007 فراوری می شد را به خاطر دارید. این خودرو پیشرانه ای 12 سیلندر با ظرفیت 5.6 لیتر داشت و کلاس جی تی قرار می گرفت. از سال 2007 به این طرف خبری از فراوری مدل جدید استون مارتین ونکویش نبود و یکی از مدیران استون مارتین وعده داده است تا این خودرو مجدد در سال 2020 راهی بازار شود. استون مارتین ونکویش مدل 2020 به لحاظ قدرت پایین تر از استون مارتین والکری قرار خواهد گرفت.

بی . ام . و ام 3 مدل 2020

مدل های جدید خودروهای بی. ام . و سری 3 یکی پس از دیگر رخ نشان می دهند اما تاکنون چشم مان به جمال سوپرخودروی این سری روشن نشده است. به همین دلیل تصاویر رندرشده ای نیز در بی. ام. و ام 3 در اینترنت دست به دست می شود و به این ترتیب می توان امید داشت بی. ام. و ام 3 در آینده ای نه چندان دور رخ نشان دهد.

بی. ام . و ام 3 به احتمال زیاد پیشرانه ای با 500 اسب بخار نیرو دارد و با اولین نگاه به تصاویر رندرشده این خودرو می توان گفت به لحاظ زیباشناختی قسمت جلوی این خودرو ظاهری باابهت و پرجذبه دارد.

دوج چلنجر مدل 2021

دو چلنجر از آن خودروهایی است که هرگز از مد نمی افتد و دوج نیز هر چند سال یک بار دستی به سر و روی این خودوی پرقدرت می نماید. به همین دلیل می توان به دوج چلنجر دیمون یا هل کَت اشاره نمود. اما هیچکدام این خودروها نتوانسته اند در قد و قواره چیزی که از دوج چلنجر انتظار داریم ظاهر شوند.

این خودروها بر اساس پلتفرم قدیمی فراوری شده اند که از سال 2008 تاکنون شاهد استفاده این پلتفرم در خودروهای دوج بوده ایم. به این ترتیب می توان گفت زمان آن فرا رسیده است تا دوج انقلابی در طراحی دوج چلنجر ایجاد کند. خوشبختانه این اتفاق در حال رخ دادن است و ظاهراً در سال 2021 دوج چلنجر با ظاهری جدید و کاملاً متفاوت نسبت به چیزی که تاکنون دیده ایم راهی بازار خواهد شد. بدون شک به لحاظ فنی نیز این خودرو شاهد بهینه سازی های زیادی در قسمت پیشرانه و انتقال نیرو می باشد.

دوج وایپر با پیشرانه ای در مرکز خودرو

حتی اگر از طرفداران برند دوج هم نباشید باز هم به احتمال زیاد نام دوج وایپر را شنیده اید و جذابیت این خودرو نظر شما را جلب نموده است. اما حتماً می دانید که دوج وایپر به تاریخ پیوسته است و دیگر فراوری نمی شود. این امر باعث شده تا طرفدارانِ این برند محبوب چشم انتظار مدلی جدید از دوج وایپر باشند.از طرف دیگر کوروت نیز نسخه ای با پیشرانه ای در وسط خودرو دارد که دوج باید برای رقابت با این خودرو هم فکری بردارد. این موارد باعث شده تا خبرهایی از دوج وایپری بشنویم که پیشرانه آن در وسط خودرو تعبیه شده است.

اطلاعاتی که از این خودرو به بیرون منتشر شده است خبر از این می دهد که پیشرانه این دوج وایپر دقیقاً در پشت راننده تعبیه شده و به لحاظ ظاهری نیز قطعاً بهینه سازی های زیادی را در این خودرو شاهد خواهیم بود. متأسفانه در حال حاضر خبرهای بیشتری از این خودرو در دست نیست اما همان گونه که اشاره نمودیم طرفداران امیدوارند در سال 2020 دوج وایپر با پیشرانه ای در وسط معرفی شود.

دایسون اسپرت مدل 2020

دایسون از آن برند هایی است که خودروهای خاص می سازد و انصافاً هم باید گفت هر خودرویی که تاکنون معرفی نموده حرف های زیادی برای گفتن داشته است. در این بین تاکنون دایسون خودروی اسپرتی راهی بازار ننموده اما از قرار معلوم دایسون هزینه های زیادی را صرف پروژه ای برای ساخت یک دایسون اسپورت انجام داده است.

این سوپرخودرو از پیشرانه ای کاملاً الکتریکی بهره خواهد گرفت و همان گونه که از دایسون انتظار داریم با تمامی سوپرخودروهای موجود در بازار تفاوت هایی خواهد داشت. به این ترتیب می توان گفت آنچه مسلم است این نکته است که دایسون یک سوپرخودرو تمام عیار را معرفی خواهد نمود اما زمان دقیقی برای این خودروی جذاب نمی توان پیش بینی کرد.

به این نکته نیز اشاره کنیم با توجه به زمان شروع پروژه ساخت سوپر خودروی دایسون انتظار می رود این خودروی جذاب در اواخر سال میلادی جاری یا نهایتاً اوایل سال 2020 معرفی شود.

فورد موستانگ شلبی جی . تی 500 مدل 2019

نمونه آزمایشی شلبی جی . تی 500 معرفی شده است، اما هنوز خبری از رونمایی نسخه نهایی این خودرو نداریم. در این بین گفته می شود فورد موستانگ شلبی جی . تی 500 به پیشرانه ای از نوع V8 با ظرفیت 5.2 لیتر مجهز خواهد بود.

این پیشرانه چیزی حدود 700 اسب بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد و به احتمال زیاد چشم طرفداران به شلبی جی . تی 500 در سال 2019 روشن خواهد شد.

آلفا رومئو 6 سی مدل 2020

همان گونه که اشاره نمودیم آلفا رومئو برنمه های زیادی برای فراوری سوپرخودروها دارد، در این بین می توان به آلفا رومئو جی . تی . وی اشاره نمود، یک آلفا رومئو دیگر را نیز با پیشرانه قدرتمندتری در بازار شاهد خواهیم بود که با نام آلفا رومئو سی 8 عرضه می شود و در بالا به این خودرو اشاره نمودیم.

در کنار این دو سوپرخودرو خبرهای خوش دیگری نیز از آلفا رومئو در راه است و گفته می شود آلفا رومئو 6 سی تا سال 2020 راهی بازار خواهد شد. این سوپرخودرو جایگزین آلفا رومئو 4 سی می شود و به پیشرانه ای دوقلو از نوع V6 و توربوشارژ با ظرفیت 2.9 لیتر مجهز است و چیزی حدود 505 اسب بخار نیرو فراوری می نماید.

هوندا اس 2000 مدل 2021

درست است که این خودرو هنوز از جانب هوندا تأیید نشده اما با توجه به شناختی که از برنامه های هوندا داریم می توان گفت فراوری سوپرخودرویی با نام هوندا اس 2000 از جانب این برند ژاپنی به هیچ وجه دور از ذهن نیست. این خودرو در واقع مدلی جدید از هوندا اس 2000 است و بعید می دانیم در یکی دو سال آینده شاهد عرضه آن با بازار باشیم اما به احتمال زیاد در سه سال آینده و زمانی که سال 2021 فرا برسد مدل جدید سوپرخودروی هوندا اس نیز با ظاهری اسپرت و کوپه معرفی خواهد شد.

نیسان 370 زد مدل 2020

مدل فعلی نیسان 370 زد چیزی حدود 10 سال است که فراوری می شود و در حال حاضر خبری از مدل جدید این خودرو از جانب نیسان تأیید نشده است اما به احتمال زیاد مدل 2020 این خودرو در حال ساخت است و همان گونه که از طراحی های نیسان انتظار داریم در این مدل جدید با ظاهری اسپرت و جذاب طرف خواهیم بود.

شایعه هایی نیز مطرح شده است که مدل جدید نیسان 370 زد از پلتفرم مرسدس بنز یاری خواهد گرفت و محتمل است این خودرو در نمایشگاه لس انجلس سال 2020 رونمایی شود.

لوتوس الیس 2020

لوتوس الیس را سال هاست که می شناسیم و طرفداران بی صبرانه چشم انتظار مدل جدیدتری از این خودرو هستند. جالب اینجاست که گفته می شود چیزی حدود 2 میلیون دلار بودجه برای ساخت و فراوری مدل جدید لوتوس الیس در نظر گرفته شده است و شرکت سازنده این خودرو سخت در کوشش است تا مدل جدید لوتوس الیس به روزهای اوج خود باز شود.

خوشبختانه پروژه ساخت مدل جدید لوتوس الیس به روزهای سرانجام خود نزدیک می شود و محتمل است این خودرو تا اواخر سال 2019 معرفی شود و در سال 2020 شاهد عرضه این خودرو در بازارهای جهانی باشیم.

مدلی جدید از سوبارو با پیشرانه ای در مرکز

شایعاتی را شنیده ایم مبنی بر اینکه سوبارو میخواهد یک سوپرخودروی سریع و چابک راهی بازار کند که پیشرانه این خودرو در مرکز آن قرار گرفته است. این شایعات خیلی هم بعید نیست چرا که تویوتا سوپرا نیز دقیقاً خودرویی با چنین تعییناتی است و به احتمال زیاد سوبارو چنین خودرویی را برای رقابت با تویوتا سوپرا عرضه خواهد نمود.

به احتمال زیاد این خودرو از پیشرانه ای هیبرید بهره خواهد گرفت و 330 اسب بخار نیرو دارد. در حال حاضر چنین خبری از جانب سوبارو تأیید نشده است اما اگر قرار باشد این خودرو راهی بازارهای جهانی شود احتمالاً در سال 2020 چشم ما به جمال این خودرو روشن خواهد شد.

تویوتا 86 مدل 2021

مدل فعلی تویوتا 86 در حال حاضر به عنوان یکی ازخوش قیمت ترین خودروهای اسپرت جهان شناخته می شود و با این حساب کاملاً تعیین است که تویوتا حسابی هوای تویوتا 86 را دارد و در سال 2021 قرار است مدلی جدید از این خودرو با پیشرانه ای 2.4 لیتری راهی بازار شود.

این خودرو به لحاظ زیباشناختی نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد و ظاهری پیشرفته تر پیدا می نماید. احتمالاً تویوتا 86 در سال 2021 راهی بازار می شود و با توجه به سابقه ای که از این خودرو سراغ داریم به احتمال زیاد باز هم به یکی از خودروهای اسپرت و خوش قیمت بازار تبدیل خواهد شد.

تویوتا کرولا جی . آر مدل 2019

اگر از طرفداران برند تویوتا باشید حتماً تویوتا کورولا هاچ بک را می شناسید و با ما هم عقیده هستید که این خودرو جذابیت های زیادی به لحاظ ظاهری ندارد. در مورد تعیینات فنی نیز با توجه به 168 اسب بخار نیرو که این خودرو در اختیار راننده قرار می دهد می توان گفت حرف های زیادی برای گفتن ندارد.

اما خبرهای خوشی از تویوتا در راه است چرا که این برند ژاپنی میخواهد تجربه خودروهای مسابقه ای خود را در مدل های جاده ای این شرکت پیاده کند و به همین منظور چشم انتظار تویوتا کرولا جی . آر هستیم. این خودرو همچنان در مدل هاچ بک فراوری می شود اما با نگاهی به تصاویر رندر شده آن می توان گفت انصافاً با هاچ بکی طرف هستیم که ظاهری اسپرت و مدرن دارد.

تویوتا به لحاظ فنی نیز حسابی دستی به سر و روی این خودرو کشیده است و پیشرانه هیبرید کرولا جی .آر چیزی حدود 200 اسب بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد.

یک خودروی اسپرت جدید از جانب تویوتا

گفته می شود تویوتا با سوبارو هم پیمان شده است تا یک خودروی اسپرت جدید را تا سال 2020 راهی بازار کند. این خودرو به لحاظ امکانات در گروه خودروهای اسپرت نه چندان قدرتمند قرار خواهد گرفت و گفته می شود به رقیبی برای مزدا میاتا تبدیل خواهد شد.

از قرار معلوم ویژگی هایی از خودروهای تویوتا 86 و سی . اچ . آر را نیز در این خودرو شاهد خواهیم بود. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این خودروی رمز آلود در اختیار نداریم و حتی نمی دانیم تویوتا چه اسمی را برای آن انتخاب خواهد نمود. اما در این بین گفته می شود خودروی جدید اسپرت تویوتا که در سال 2020 معرفی می شود به پیشرانه ای چهار سیلندر با ظرفیت 1.5 لیتر مجهز خواهد بود و این پیشرانه 128 اسب بخار نیرو دارد.

مازراتی گرن توریسمو 2020

طرفداران مازراتی به خوبی می دانند این برند از سال 2011 تاکنون تغییرات خاصی را در مازراتی گرن توریسمو اعمال ننموده است. با این حساب نوبتی هم که باشد نوبت آن فرا می رسد که چشم انتظار مدلی جدید از مازراتی گرن توریسمو در چند سال آینده باشیم.

همان گونه که از این برند انتظار می رود مازراتی گرن توریسمو 2020 همانند مدل های قبلی خود یک سوپرخودروی شیک و اشرافی خواهد بود که بدون شک پیشرانه ای قدرتمند را در دل خود دارد.

مزدا آر. ایکس 9 مدل 2020

خبرهای مختلفی را در پایگاه های اطلاع رسانی خودرو شاهد هستیم که از عزم مزدا برای عرضه مزدا آر . ایکس 9 حکایت دارند. این گونه که پیداست این خودرو مراحل ساخت خود را نیز پشت سر گذاشته و گفته می شود محتمل است تا سرانجام سال 2019 میلادی شاهد عرضه مزدا آر .ایکس 9 باشیم.

این خودروی جدید ظاهری کاملاً اسپرت و کوپه دارد و طرح هایی که تاکنون از مزدا آر . ایکس 9 به بیرون منتشر شده است از پایبندی طراحی این خودرو به اصول طراحی خودروهای مزدا خبر می دهند. به این ترتیب می توان گفت مزدا آر . ایکس 9 ظاهری مدرن و امروزی دارد که به طراحی کلاسیک خودروهای مزدا پایبند مانده است.

نیسان جی . تی آر مدل 2020

طرفداران برند نیسان به خوبی می دانند مدت زیادی است که نیسان خودروی اسپرت جی . تی آر خود را با طراحی جدید عرضه ننموده و همین دلیل باعث شده تا نیسان از عزم خود برای نسخه ای جدید از نیسان جی . تی آر خبر بدهد. این خودرو که چیزی حدود 10 سال طراحی و قسمت های فنی آن شاهد تغییرات زیادی نبود این بار بهینه سازی های مختلفی را شاهد است که در این زمینه می توان به حضور یک پیشرانه بسیار پیشرفته V6 اشاره نمود.

نیسان برنامه های زیادی برای این سوپرخودرو دارد و در جایی گفته است انتظار دارد جی . تی آر مدل 2020 به عنوان سریع ترین سوپرخودروی جهان شناخته شود. این خودرو به احتمال زیاد در سال 2019 رونمایی خواهد شد و فروش آن در بازارهای جهانی از سال 2020 شروع می شود.

اپل جی . تی مدل 2020

برند های خبرساز زیادی را در صنعت خودرو شاهد هستیم اما پل از آن دسته برند هایی است که مدتی می شود خبری از آن نداریم. اما از قرار معلوم اپل قرار است سکوت خود را با معرفی یک سوپرخودروی بسیار پیشرفته بشکند. این خودرو اپل جی . تی نام دارد و به صورت کوپه و دو درب راهی بازار خواهد شد.

به لحاظ طراحی نیز می توان شباهت های زیادی را میان اپل جی .تی و اپل اینسیگنیا مشاهده کرد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از تعیینات فنی اپل جی . تی مدل 2020 به بیرون منتشر نشده است اما با توجه به اینکه به زمان معرفی این خودرو رفته رفته نزدیک تر می شویم بدون شک در آینده ای نزدیک خبرهای بیشتری از اپل جی . تی 2020 خواهیم شنید.

پورشه 911 کابریولت مدل 2019

خبرهای خوشی از پورشه در راه است و گفته می شود این برند چندین مدل جدید از پورشه 911 را راهی بازار خواهد نمود. از قرار معلوم یک مدل توربو، جی . تی 3 و کابریولت از پورشه 911 در حال فراوری است و به احتمال زیاد در سال 2019 چشم طرفداران پورشه به خودروی 911 کابریولت جدیدی روشن خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات یا تصاویری از این خودرو در اختیار نداریم اما با توجه به عکس های رندر شده ای که به پورشه 911 کابریولت مدل 2019 نسبت داده می شود این خودرو از لحاظ زیبایی همانند دیگر خودروهای اسپرت پورشه بی نصیب نمانده است. ظاهراً قرار است فراوری انبوه این مدل از اواسط سال میلادی 2019 شروع شود و به این ترتیب می توان گفت تا چند ماه دیگر بدون شک طرفداران پورشه 911 کابریولت مدل 2019 ظاهر شیک و جذاب این خودرو را مشاهده خواهند کرد.

پورشه ریماک هایپرکار 2021

اگر اخبار صنعت خودروسازی را دنبال نموده باشید حتماً به خوبی می دانید پورشه حدود 10 درصد از سهام شرکت ریماک (Rimac) را خریداری نموده است. ریماک یک شرکت خودروساز در کرواسیایی است که ید طولایی در ساخت سوپرخودروها دارد.

به این ترتیب پورشه و ریماک با یکدیگر هم پیمان شده اند تا یک سوپرخودروی تمام الکتریکی را عرضه نمایند. این سوپرخودرو به صورت کوپه طراحی شده است و پیشرانه بسیار قدرتمندی دارد که 2000 اسب بخار نیرو فراوری می نماید. به لطف چنین پیشرانه ای، پورشه ریماک در کمتر از 2 ثانیه از سرعت صفر کیلومتر در ساعت به شتابی معادل یک صد کیلومتر دست پیدا خواهد نمود.

در حال حاضر خبر زیادی از این سوپرکار فوق سریع نداریم اما گفته می شود پورشه ریماک هایپرکار در سال 2021 راهی بازار خواهد شد.

سوبارو دبلیو. آر. ایکس اس . تی .آی

قرار است سوبارو تا سال 2020 پلتفرم جدیدی را برای خودروی دبلیو. آر . ایکس اس . تی .آی پیاده سازی کند. به غیر از این خبر اطلاعت زیادی دیگری در مورد برنامه های سوبارو در دست نداریم اما تصاویر مفهومی از این خودروی جدید سوبارو به بیرون منتشر شده است که حکایت از یک سدان اسپرت جذاب و آینده نگرانه دارد.

قسمت جلوی این خودرو نیز ظاهری با ابهت دارد و جلو پنجره آن طراحی دیگر خودروهای سوبارو را در ذهن تداعی می نماید. خودروی جدید اس . تی . آی سوبارو پیشرانه ای با 325 اسب بخار نیرو دارد و انتظار داریم این خودرو تا سرانجام سال 2020 میلادی راهی بازارهای جهانی شود.

تسلا رودستر 2020

تسلا برنامه های زیادی برای رودستر بعدی خود در سر دارد و حتی قبل از اینکه رودستر 2020 راهی بازار شود حساب زیادی برای فروش خوب این خودرو باز نموده است. جالب است بدانید رودستر 2020 به اندازه ای برای تسلا اهمیت دارد که این خودرو را اهرم جدیدی برای افزایش فروش محصولات خود می داند.

از آنجایی که تسلا رودستر 2020 در گروه سوپرخودروها قرار گرفته است باید انتظار سرعت سریعی را نیز از این خودرو داشته باشیم. به همین دلیل گفته می شود رودستر 2020 در عرض کمتر از 2 ثانیه به سرعتی نزدیک به یک صد کیلومتر در ساعت دست پیدا می نماید.

با توجه به اطلاعاتی که از سوپرخودورهای آینده با شما در میان گذاشتیم می توان گفت در چند سال پیش رو، علاقه مندان سرعت با خودروهای بسیار چابک و پیشرفته ای روبرو خواهند شد. در سرانجام پیشنهاد میکنیم اگر شما هم عاشق خودرو هستید و سوپرخودروی سریعی را می شناسید که در چند سال آینده راهی بازار می شود، در قسمت نظرات نام و تعیینات این خودرو را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: motor1

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 217

به "عرضه سوپرخودرو های شگفت انگیز به بازار درآینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه سوپرخودرو های شگفت انگیز به بازار درآینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید