رئال مادرید از مالاگا بازیکن خرید، توافق برای تمدید قرارداد بنزما

به گزارش آسمان تو، تیم فوتبال رئال مادرید یکی از بازیکنان جوان تیم فوتبال مالاگا را به خدمت گرفت و برای تمدید قرارداد مهاجم فرانسوی خود با او به توافق رسید.

رئال مادرید از مالاگا بازیکن خرید، توافق برای تمدید قرارداد بنزما

با سفر اسپانیا ارزان از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، باشگاه رئال مادرید خرید اوگو وایخو، بال 19 ساله تیم فوتبال مایورکا با این باشگاه به توافق رسید.

مالاگا با وجود کوشش های مکرر نتوانست بازیکن خود را مجاب به تمدید قرارداد کند و به همین دلیل انتها به فروش او به رئال مادرید رضایت داده است.

قرار است که کهکشانی ها با وایخویی که قراردادش با مالاگا ماه ژوئن 2020 به خاتمه می رسد قراردادی سه ساله منعقد نمایند. هنوز هیچ یک از دو باشگاه به صورت رسمی از این توافق خبر نداده اند اما نشریه آ اس ابراز اطمینان نموده است که رئال مادرید این بازیکن را در روزهای آینده به خدمت خواهد گرفت و از آنجایی که او در برنامه های زین الدین زیدان و رائول گونسالس مربیان تیم های اول و دوم باشگاه جایی ندارد، این بازیکن جوان تا خاتمه فصل به تیم دپورتیوو لاکرونیا قرض داده می گردد.

توافق برای تمدید قرارداد بنزما

در همین حال نشریه آ اس خبر دیگری از رئال مادرید منتشر نموده که حاکی از توافق این باشگاه با مهاجم فرانسوی اش کریم بنزما برای تمدید یک ساله قرارداد این بازیکن است.

قرارداد فعلی بنزما با رئال مادرید تا خاتمه فصل 21-2020 اعتبار دارد و به موجب توافق طرفین او تا سال 2022 در سانتیاگو برنابئو خواهد ماند، زمانی که او 34 ساله خواهد بود.

بنزما سال 2009 به رئال مادرید پیوست در این مدت افتخاراتی مانند دو قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 817

به "رئال مادرید از مالاگا بازیکن خرید، توافق برای تمدید قرارداد بنزما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید از مالاگا بازیکن خرید، توافق برای تمدید قرارداد بنزما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید