حمله نظامیان آمریکایی به زمین های زراعی در روستای رومانی

به گزارش آسمان تو، نظامیان آمریکایی با خودروهای زرهی خود به سمت یک روستای کوچک در رومانی حمله ور شدند و چندین هکتار زمین زراعی را نابود کردند و مدعی هستند که به دلیل شرایط بد جوی از راستا اصلی خارج شده اند.

حمله نظامیان آمریکایی به زمین های زراعی در روستای رومانی

به گزارش گروه بین الملل آسمان تو، نظامیان آمریکایی با خودروهای زرهی خود به سمت یکی از روستاهای کوچک در رومانی حمله ور شدند و هکتارها محصول زمین های زراعی را نابود کردند.

شبکه روسی راشاتودی در این خصوص گزارش کرد، ارتش آمریکا با یک تانک، یک خودروی هاموی و یک خودروی جنگی برادلی به سمت زمین های زراعی گندم، آفتابگردان و ذرت در روستای استلنیکا در دانوب واقع در جنوب شرقی بخارست حمله ور شدند.

طبق این گزارش، این اقدام نظامیان آمریکایی بهت و حیرت ساکنان این روستا را برانگیخت و برخی از آنها تصاویر ویدئویی از این رخداد تهیه کردند.

راشاتودی در ادامه گزارش خود در خصوص این حادثه نوشت، خودروهای نظامی ظاهراً در واقع بخشی از رزمایش های برنامه ریزی شده ناتو بوده است.

ارتش آمریکا در توجیه این اقدام نظامیان خود مدعی شده است که خودروهای زرهی در نتیجه شرایط بد جوی راستا اصلی را گم کرده اند و وارد زمین های زراعی خصوصی شده اند.

این اشتباه ارتش آمریکا موجب شد که نیروهای آمریکایی به موقع در رزمایش ناتو که شامل رومانی، بلغارستان، مجارستان، آلبانی، بوسنی و ارتش ترکیه بود، حاضر نشوند.

طبق این گزارش، رزمایش فوق با هدف تقویت اتحاد نظامی میان همپیمانان ناتو در اروپای شرقی برگزار می شود و یکی از چندین رزمایش هایی است که قرار است تابستان امسال در نزدیکی مرز روسیه برگزار شود.

هفته گذشته، لنوئید اسلاتسکی رئیس کمیته امور بین المللی دومای روسیه همچنین هشدار داد که اگر آمریکا پایگاههای نظامی خود را در نزدیکی مرزهای روسیه مستقر کند، روسیه نیز آمادگی پاسخگویی به آنها را دارد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 299

به "حمله نظامیان آمریکایی به زمین های زراعی در روستای رومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله نظامیان آمریکایی به زمین های زراعی در روستای رومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید