تمدید مهلت خرید دارا دوم تا 30 شهریور

به گزارش آسمان تو، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مهلت خرید برای واحدهای صندوق پالایشی یکم یا همان دارا دوم تا روز 30 شهریور ماه برای بار دوم تمدید شد.

تمدید مهلت خرید دارا دوم تا 30 شهریور

به گزارش خبرنگاران از فارس، علیرضا صالح در این باره گفت: با توجه به استقبالی که مردم از خرید پالایشی یکم داشتند و تقاضای تمدید وجود داشت برای بار دوم مهلت خرید دارا دوم یا همان پالایشی یکم تمدید شد.

وی اظهار امیدواری کرد: این آخرین تمدید باشد چون قرار است صندوق پالایشی یکم شکل بگیرد.

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ما تعهد دادیم از زمانی که پذیره نویسی واحدهای این صندوق تمام می شود این واحدها باید به دست مردم برسد و قابلیت معامله داشته باشد.

صندوق پالایشی یکم (دارا دوم) متشکل از سهام 4 پالایشگاه تهران، اصفهان، تبریز و بندرعباس است که با تخفیف حداقل 20 درصدی برای هر دارنده کدملی در ایران و تا سقف 5 میلیون تومان با تخفیف ارائه می شود. خرید واحدهای این صندوق از طریق درگاه های الکترونیکی بانک ها و همچنین از طریق کارگزاری های بورس برای دارندگان کد بورسی امکانپذیر است. شروع پذیره نویسی واحدهای صندوق دارا دوم از 5 شهریور بود که ابتدا تا 19 شهریور فرصت داشت در مرحله بعدی این مهلت از 19 شهریور تا 26 شهریور تمدید شد و در مرحله دوم نیز از امروز تا انتها وقت یکشنبه 30 شهریور ماه تمدید شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1381

به "تمدید مهلت خرید دارا دوم تا 30 شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت خرید دارا دوم تا 30 شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید