ارایه خدمات تجهیزات رادیویی الکترونیکی شد

به گزارش آسمان تو، معاون امور رادیویی رگولاتوری از الکترونیکی شدن ارائه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی خبر داد.

ارایه خدمات تجهیزات رادیویی الکترونیکی شد

نسترن محسنی اظهار کرد: از این پس تمامی مراحل درخواست های دریافت، تمدید و یا لغو این دسته از پروانه ها بصورت الکترونیکی و بدون نیاز به ارسال مدارک یا مراجعه حضوری متقاضیان انجام می شود.

وی اضافه نمود: دارندگان پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی، بدون در نظر دریافت اعتبار پروانه شان، بایستی تا خاتمه اردیبهشت ماه 1400 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری به آدرس www.cra.ir، بخش خدمات الکترونیک، منوی ارایه خدمات ورود، خرید و فروش،تولید و فروش تجهیزات رادیویی و یا به منوی میز خدمت، گزینه ارایه مجوزهای مربوط به خدمات رادیویی، زیر منوی صدور پروانه ارایه خدمات رادیویی، وارد سامانه شوند و تمام اطلاعات مربوط به هر یک از پروانه های خود را تکمیل کنند.

معاون امور رادیویی رگولاتوری ادامه داد: در صورتی که اطلاعات ثبت شده مربوط به مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره با اطلاعات ارسالی به سازمان برای دریافت پروانه مغایرت داشته باشند، دارندگان پروانه علاوه بر تکمیل اطلاعات، بایستی تقاضای تغییر پروانه را نیز به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کنند.

محسنی درباره نحوه ورود به سامانه اظهار کرد: دارندگان پروانه با حساب کاربری که پیش از این از سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا دریافت کرده اند می توانند وارد سامانه شده و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

وی اضافه نمود: دارندگان پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی یا پروانه تولید و فروش تجهیزات رادیویی که پیش از این نام کاربری دریافت نکرده اند و همچنین متقاضیان دریافت هر یک از پروانه های ذکر شده بایستی ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت سفارش، ترخیص و تایید نمونه تجهیزات فاوا در بخش خدمات الکترونیک پایگاه اطلاع رسانی رگولاتوری، حساب کاربری دریافت کنند.

معاون امور رادیویی رگولاتوری تاکید کرد: از این پس درخواست های صدور، تمدید، تغییر و لغو پروانه های عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی در سامانه ارائه خدمات ورود، خرید و فروش،تولید و فروش تجهیزات رادیوئی بررسی می شود.

محسنی درباره متقاضیانی که درخواست و مدارک خود را قبل از 7 اردیبهشت ماه جاری ارسال کرده اند، گفت: فرایند تمدید و تغییر پروانه های این دسته از متقاضیان مانند روال قبل انجام می شود ولی دارندگان این پروانه ها نیز بایستی اطلاعات درج شده در سامانه ارایه خدمات ورود، خرید و فروش و یا تولید و فروش تجهیزات رادیویی را تا خاتمه اردیبهشت 1400 کامل کنند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1797

به "ارایه خدمات تجهیزات رادیویی الکترونیکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه خدمات تجهیزات رادیویی الکترونیکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید