نهال جودو را برای آینده کاشته ایم، به خاطر کشورم سیلی خوردم

به گزارش آسمان تو، آرش میراسماعیلی در بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو که صبح امروز دوشنبه صورت گرفت با اشاره به فعالیت هایی که در این رشته اجرا شده است گفت: جودو به عنوان اولین رشته رزمی حاضر در المپیک عمری 60 ساله دارد که حدود 60 هزار نفر هم به عنوان خانواده جودو در حال فعالیت بودند.

نهال جودو را برای آینده کاشته ایم، به خاطر کشورم سیلی خوردم

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: البته با این تعداد طبیعتا آمار خوبی نداشتیم. به همین خاطر کوشش کردیم و توانستیم این آمار را به 88 هزار نفر برسانیم.

آرش میراسماعیلی ادامه داد: با وجود تبلیغات منفی که علیه جودو ایران انجام شده است، کوشش کردیم با تعریفی که از این رشته داریم فعالیت در استان ها را گسترش دهیم و در حال حاضر در 20 استان برنامه های زیادی را اجرا کردیم.

وی ادامه داد: شش ماه اول سال 98 را با شرایطی متفاوت آغاز کردیم و توانستیم در رده های سنی نوجوانان و جوانان عملکرد خوبی داشته باشیم و در ادامه کسب سهمیه المپیک را دنبال کردیم و در مسابقات جهانی ژاپن با اتفاقات ناگواری روبرو شدیم.

میراسماعیلی با تاکید بر اینکه برای پرورش قهرمانان به صورت گلخانه ای کار نموده ایم گفت: در این مدت پیروز به کسب 7 مدال جهانی شدیم که 4 مدال آن متعلق به اینجانب است. کوشش ما این است که بتوانیم در رده های پایه کار کنیم که به همین دلیل روی 200 نونهال، نوجوان و جوان سرمایه گذاری کردیم. سعی ما این است که از این طریق بتوانیم نهال خوبی برای آینده جودو بکاریم.

رئیس فدراسیون جودو در ادامه به فشارهایی که به خاطر اتفاقات اخیر به خودش و فدراسیون وارد شده است اشاره نمود و گفت: به خاطر نظام و جودو سیلی خوردیم و حتی در داخل هم شرایط به نحوی پیش رفت که کار ما سخت تر شد.

میراسماعیلی در ادامه با تاکید بر اینکه صالحی امیری به خوبی در جریان پرونده جودو ایران در دادگاه بین المللی ورزش واقع شده است گفت: خط قرمزهای نظام را می دانم و افتخار می کنم که به خاطر کشورم سیلی خوردم اما متاسفانه حمایت خوبی نشدیم.

رئیس فدراسیون جودو با اشاره به کمبود بودجه این فدراسیون گفت: از بودجه ای که برای فدراسیون در نظر گرفته اند 60 درصد را دریافت نموده ام که با این بودجه نمی توانم کاری انجام دهم. نیازمند یاری بیشتر هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 1272

به "نهال جودو را برای آینده کاشته ایم، به خاطر کشورم سیلی خوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهال جودو را برای آینده کاشته ایم، به خاطر کشورم سیلی خوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید