نام آیفون 6.1 اینچی LCD چه خواهد بود؟

به گزارش آسمان تو، دو روز دیگر آیفون های 2018 معرفی می شوند و به همین خاطر حجم خبرهای مربوط به این گوشی ها تا حد زیادی افزایش یافته است. چیزی که در مورد این مراسم می توان با قاطعیت گفت، این است که شاهد رونمایی از سه گوشی خواهیم بود که یکی از آن ها تحت عنوان آیفون Xs جانشین مستقیم آیفون X خواهد بود.

نام آیفون 6.1 اینچی LCD چه خواهد بود؟

با این حال، با وجود اینکه زمان زیادی به رونمایی از این آیفون ها باقی نمانده، هنوز مطالب ضد و نقیض زیادی در مورد اسامی دو آیفون دیگر گفته می شود. هفته پیش، گزارش جدیدی منتشر شد که بر اساس آن، آیفون 6.5 اینچی که بزرگ ترین آیفون 2018 خواهد بود، عنوان آیفون Xs Max را بر پیشانی خود دارد و برخلاف محتوای دیگر گزارش های منتشر گردیده، شاهد بهره گیری از عنوان پلاس نخواهیم بود. با توجه به اینکه این گوشی قرار است رکوردار بزرگ ترین نمایشگر در بین آیفون ها باشد، چنین نامگذاری ای منطقی جلوه می نماید. اما در مورد نام آیفون 6.1 اینچی که برخلاف دو گوشی دیگر مجهز به نمایشگر LCD است چه می توان گفت؟

تا همین چند روز پیش، سایت ها از این آیفون به عنوان آیفون XE یاد می کردند که اشاره به نام آیفون SE دارد. با این حال، تصویری از جلسه یکی از اپراتورهای مخابراتی چینی منتشر گردیده که در این تصویر، می توانیم عنوان آیفون XC را مشاهده کنیم که ما را به یاد آیفون 5C در سال 2013 می اندازد. نکته جالب توجه این جلسه این است که از آیفون 6.5 اینچی به عنوان آیفون XS Plus یاد گردیده نه آیفون Xs Max که اخیرا در گزارش ها مطرح گردیده است.

مطالب ضد و نقیض به همینجا محدود نمی شود. ساعاتی پیش بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن، اپل برای آیفون 6.1 اینچی عنوان آیفون Xr را انتخاب نموده که این نام گذاری هیچ گونه ارتباطی به رسوم نامگذاری اپل ندارد. بخشی از این توجه زیاد به این گوشی، به قیمت آن برمی شود. بر اساس گزارش ها، این آیفون از طراحی کم حاشیه و سیستم فیس آی دی بهره می برد و با قیمت حدودا 650 دلاری روانه بازار می شود. اگر این گوشی کیفیت مناسبی داشته باشد، بدون شک از بین آیفون های 2018 توجه زیادی را به خود جلب خواهد نمود. در هر صورت دو روز دیگر تمام این بحث و گمانه زنی ها به انتها می رسد و می توانیم از ویژگی ها و نام های این گوشی ها خبردار شویم.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemaneto.ir شناسه مطلب: 78

به "نام آیفون 6.1 اینچی LCD چه خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام آیفون 6.1 اینچی LCD چه خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید